×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Airbus rozbuduje centrum konfiguracji wnętrz


Airbus rozpoczął rozbudowę salonu wystawowego Customer Definition Centre (CDC) w Hamburgu, który będzie służyć również nabywcom samolotów A320 i A330. Od otwarcia CDC w 2014 r., salon był przeznaczony wyłącznie dla kupujących A350.


Niebawem ruszą prace nad powiększeniem istniejącego obiektu CDC poprzez przekształcenie dużego, przyległego hangaru lotniczego w nowoczesne środowisko pracy zespołowej. Po ukończeniu przebudowy planowanej na około dwa lata centrum będzie oferować około 4500 m kw. dodatkowej powierzchni na dwóch piętrach poświęconych samolotom A320 i A330, aby pomóc ich nabywcom w projektowaniu zintegrowanych rozwiązań kabinowych.


W CDC klienci mają do dyspozycji szereg wyspecjalizowanych stref: funkcjonalne "pokoje zabaw" do testowania wyposażenia kabiny; inspirujące obszary wystawiennicze do prezentacji produktów; dobrze wyposażone studio projektowe do wyboru materiałów i definiowania oświetlenia; oraz obszary innowacji. Co więcej, dzięki technologii wirtualnej rzeczywistości uzupełnionej konfigurowalnymi makietami CDC jest wyjątkowym i atrakcyjnym obiektem do dostosowywania kabiny, w którym klienci mogą znaleźć wszystko pod jednym dachem.

fot. Airbusgość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie