Airbus rozbuduje centrum konfiguracji wnętrz

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
05 kwietnia 2017 08:20
Airbus rozpoczął rozbudowę salonu wystawowego Customer Definition Centre (CDC) w Hamburgu, który będzie służyć również nabywcom samolotów A320 i A330. Od otwarcia CDC w 2014 r., salon był przeznaczony wyłącznie dla kupujących A350.
Reklama

Niebawem ruszą prace nad powiększeniem istniejącego obiektu CDC poprzez przekształcenie dużego, przyległego hangaru lotniczego w nowoczesne środowisko pracy zespołowej. Po ukończeniu przebudowy planowanej na około dwa lata centrum będzie oferować około 4500 m kw. dodatkowej powierzchni na dwóch piętrach poświęconych samolotom A320 i A330, aby pomóc ich nabywcom w projektowaniu zintegrowanych rozwiązań kabinowych.


W CDC klienci mają do dyspozycji szereg wyspecjalizowanych stref: funkcjonalne "pokoje zabaw" do testowania wyposażenia kabiny; inspirujące obszary wystawiennicze do prezentacji produktów; dobrze wyposażone studio projektowe do wyboru materiałów i definiowania oświetlenia; oraz obszary innowacji. Co więcej, dzięki technologii wirtualnej rzeczywistości uzupełnionej konfigurowalnymi makietami CDC jest wyjątkowym i atrakcyjnym obiektem do dostosowywania kabiny, w którym klienci mogą znaleźć wszystko pod jednym dachem.

fot. Airbus
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama