×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dufry z 30-letnim kontraktem na 14 lotnisk w Grecji


Szwajcarska spółka travel retail Dufry podpisała kontrakt na 30-letnią wyłączność na obsługę handlu air-side na 14 greckich lotniskach zarządzanych przez Fraport Greece.


W ramach koncesji grecka spółka-córka Dufry, Hellenic Duty Free Shops, zobowiązałą się do rozbudowy powierzchni handlowych na tych lotniskach z obecnych łącznie 5 tys. m kw. do 12 tys. Rozbudowa rozpocznie się już w tym roku i potrwa do 2021 r.

Kontrakt rozpocznie się równocześnie z przejęciem koncesji na 14 greckich lotniska przez Fraport Greece. Spółka podpisała już większość umów z greckim rządem, ale trwa finalizacja formalności. 

Koncesja obejmie lotniska: Saloniki (SKG), Aktion (PVK), Mykonos (JMK), Zakintos (ZTH), Kavala (KVA), Korfu (CFU), Kefalonia (EFL), Kos (KGS), Lesbos (MJT), Rodos (RHO), Samos (SMI), Santorini (JTR), Skiathos (JSI) i Chania (CHQ).

Hellenic Duty Free Shops posiada obecnie 136 sklepów na greckich lotniskach, portach i przejściach granicznych. Spółka zatrudnia w kraju ponad 2 tys. osób.gość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie