×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Świetny marzec w Krakowie


W marcu krakowskie lotnisko obsłużyło 434 tys. pasażerów – to o 20 proc. więcej niż w roku ubiegłym. W ubiegłym miesiącu odnotowano 3 547 operacji lotniczych, o 11 proc. więcej niż w marcu 2016 r.


Liczba pasażerów według miesięcy
Łącznie w pierwszym kwartale 2017 obsłużono ponad 1,16 mln pasażerów, co przedkłada się na 19-proc. wzrost w stosunku do roku 2016 r.

- Za nami  sezon zimowy, w którym tylko z sześciu nowych połączeń skorzystało 95 tys. pasażerów. W ostatnią niedzielę marca rozpoczął się sezon letni z 11 nowymi kierunkami. W ubiegłym miesiącu ogłoszono dwie nowe trasy w kolejnym sezonie zimowym. Już teraz w ciągu roku lotnisko oferuje ponad 100 połączeń. Także w marcu przedstawiciele Kraków Airport spotkali się z mieszkańcami aż ośmiu najbliższych lotnisku sołectw. Tematem rozmów była m.in. planowana inwestycja budowy nowej drogi startowej - powiedział Radosław Włoszek, prezes Kraków Airport.
gość_69dbf - Profil
gość_69dbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie