×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Platforma inspirująca do podróży Lufthansy


Lufthansa uruchomiła dzisiaj kampanię "Lufthansa Memory Network", której hasło przewodnie to „Ready to remember?”. Nowa kampania online ma na celu inspirowanie i dzielenie się wspomnieniami entuzjastów podróży.Platforma to jedyny w swoim rodzaju album fotograficzny zorganizowany jak sieć neuronów, gdzie wspomnienia z podróży są zbierane, a następnie łączone poprzez skojarzenia takie jak kierunek, aktywność, data i inne kluczowe słowa z nimi związane.

Witryna pozwala dzielić się swoimi wspomnieniami i poznać doświadczenia innych podróżników. Kampania ma na celu wymianę indywidualnych doświadczeń z podróży oraz dostarczenie inspiracji na nowe wyjazdy.


Użytkownicy mogą się zalogować przez swoje konto na Facebooku, Twitterze lub maila i wgrać zdjęcie z ulubionej podróży, uwzględniając lokalizację, rok, okoliczność i opis wspomnienia. Zalogowani mogą eksplorować wspomnienia innych podróżników używając słów kluczy lub filtrując je według różnych kryteriów - np. roku, kontynentu czy kraju - i pozostawiać komentarze. Każdy otrzyma powiadomienie, kiedy jego wspomnienie zostanie powiązane z innym użytkownikiem. 

Wszyscy, którzy wgrają swoje zdjęcia, automatycznie biorą udział w rywalizacji o nagrody, w tym bilet na rejs Lufthansy na trasie europejskiej, walizkę Rimowa z elektroniczną etykietką czy kamerę GoPro HERO5 Black.

Kampania "Lufthansa Memory Network" będzie promowana w specjalnych newsletterach, na stronie internetowej LH.com oraz w kanałach społecznościowych przewoźnika. Platforma dostępna jest również w polskiej wersji językowej.gość_e672f - Profil
gość_e672f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie