" />

Platforma inspirująca do podróży Lufthansy

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
03 kwietnia 2017 14:10
1 komentarz
Lufthansa uruchomiła dzisiaj kampanię "Lufthansa Memory Network", której hasło przewodnie to „Ready to remember?”. Nowa kampania online ma na celu inspirowanie i dzielenie się wspomnieniami entuzjastów podróży.
Reklama

Platforma to jedyny w swoim rodzaju album fotograficzny zorganizowany jak sieć neuronów, gdzie wspomnienia z podróży są zbierane, a następnie łączone poprzez skojarzenia takie jak kierunek, aktywność, data i inne kluczowe słowa z nimi związane.

Witryna pozwala dzielić się swoimi wspomnieniami i poznać doświadczenia innych podróżników. Kampania ma na celu wymianę indywidualnych doświadczeń z podróży oraz dostarczenie inspiracji na nowe wyjazdy.


Użytkownicy mogą się zalogować przez swoje konto na Facebooku, Twitterze lub maila i wgrać zdjęcie z ulubionej podróży, uwzględniając lokalizację, rok, okoliczność i opis wspomnienia. Zalogowani mogą eksplorować wspomnienia innych podróżników używając słów kluczy lub filtrując je według różnych kryteriów - np. roku, kontynentu czy kraju - i pozostawiać komentarze. Każdy otrzyma powiadomienie, kiedy jego wspomnienie zostanie powiązane z innym użytkownikiem.

Wszyscy, którzy wgrają swoje zdjęcia, automatycznie biorą udział w rywalizacji o nagrody, w tym bilet na rejs Lufthansy na trasie europejskiej, walizkę Rimowa z elektroniczną etykietką czy kamerę GoPro HERO5 Black.

Kampania "Lufthansa Memory Network" będzie promowana w specjalnych newsletterach, na stronie internetowej LH.com oraz w kanałach społecznościowych przewoźnika. Platforma dostępna jest również w polskiej wersji językowej.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_617ca 2017-04-03 15:09   
gość_617ca - Profil gość_617ca
Waniejszą informacją jest, że Lufthansa, Swiss i Austrian podpisały umowę codeshare z Cathay Pacific na trasy do Sydney, Melbourne, Cairns i Auckland. Cathay z kolei będzie sprzedawał bilety na trasy do Frankfurtu, Monachium, Wiednia i Zurychu. To 3 umowa z linią azjatycką po All Nippon Airways, Singapore Airlines i Air China
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama