Rodziny taryf LOT-u w systemie Amadeusa

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
03 kwietnia 2017 13:15
2 komentarze
Rodziny taryf LOT: ekonomiczna, ekonomiczna premium oraz biznes są już dostępne w systemie dystrybucji Amadeus GDS. Pozwoli to przewoźnikowi na zwiększenie sprzedaży w kanale agencyjnym.
Reklama

Przejrzysta prezentacja pełnego zakresu usług dostępnych w każdej rodzinie taryf oznakowanej logo linii, pozwala Polskim Liniom Lotniczym LOT wyróżnić swoją ofertę oraz sprzedawać droższe i bardziej wartościowe produkty w kanale agencyjnym. Z kolei konsultanci w biurach podróży mogą lepiej doradzać swoim klientom oferując taryfy dobrane do ich indywidualnych potrzeb, korzystając z ukrytych lub graficznych trybów interfejsów sprzedażowych Amadeus.

Z narzędzia Amadeus Airline Fare Families, pozwalającego grupować taryfy lotnicze w rodziny, korzystają już 52 linie lotnicze, a 37 zostało w pełni wdrożonych do największej i najbardziej zróżnicowanej społeczności podróżniczej na świecie. Wiodąca w branży technologia merchandisingowa Amadeus zapewniająca pełną integrację przez cały proces rezerwacji, pozwala na wzrost rezerwacji nawet o 70 proc. rok do roku, przynosząc korzyści zarówno liniom lotniczym, biurom podróży jak i podróżującym.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_77ecf 2017-04-03 23:13   
gość_77ecf - Profil gość_77ecf
System Amadeusa? Czyżby Wolfganga?
gość_381dc 2017-04-03 17:01   
gość_381dc - Profil gość_381dc
REKLAMA
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama