×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Brussels Airlines poleci dla linii Thomas Cook


Belgijski oddział linii czarterowej Thomas Cook podpisał umowę o rozszerzeniu współpracy z Brussels Airlines.


Brussels Airlines przejmie dwa z pięciu boeingów 737-800 należących do Thomas Cook Airlines Belgium, wszystkie należące do niej sloty oraz 160 pracowników tej firmy (głównie pilotów i pracowników personelu pokładowego). 40 osób zatrudnionych w administracji i obsłudze naziemnej na lotnisku zostanie zwolnionych. Pozostałe trzy boeingi Thomas Cook Airlines Belgium zostaną przeniesione do innych oddziałów grupy Thomas Cook. 

Docelowo Thomas Cook Airlines Belgium zostaną wcielone do Brussels Airlines. Przewoźnik ten przejmie wszystkie kontrakty na zlecenie biura Thomas Cook w Belgii (w jego skład wchodzą m.in. marki Thomas Cook i Neckerman). 

Przewoźnicy współpracują już od 15 lat i zapowiedzieli, że po sfinalizowaniu porozumienia przyjrzą się możliwości rozwoju siatki połączeń o nowe kierunki średnio- i dalekodystansowe. 

Transakcja to kolejny etap transformacji linii Brussels Airlines po przejęciu jej w pełni przez Lufthansa Group. Przewoźnik coraz bardziej zmierza w stronę linii obsługującej ruch point-to-point do Brukseli oraz trasy wakacyjne. gość_c0d30 - Profil
gość_c0d30
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie