×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


WOW air pozyska sześć airbusów


Sześć nowych airbusów dołączy do floty WOW Air do końca 2018 r.


Cztery szerokokadłubowe airbusy A330-900neo zostaną wyleasingowane na okres 12 lat of firmy CIT Aerospace. Samoloty te przewiozą 365 pasażerów w jednoklasowej konfiguracji. Przewoźnik nie ujawnił, jakie trasy obsłużą najnowsze airbusy, jednak napisał w oświadczeniu dla prasy, że zasięg maszyn wynoszący 9,75 tys. km umożliwi bezpośrednie loty non stop z huby linii na lotnisku Keflavik do Honolulu na Hawajach czy nawet do Hongkongu. To, że przewoźnik rozważa loty do Azji sugerował w wywiadach Skúli Mogensen, założyciel i prezes WOW air. 

Poza czterema nowymi szerokokadłubowymi maszynami, przewoźnik pozyska także dwa airbusy A321 bezpośrednio od producenta, oraz airbusa A321neo or firmy leasingowej Air Lease Corporation. 

Obecnie flota WOW air składa się z dwóch airbusów A320, siedmiu airbusów A321 oraz trzech airbusów A330-300. W maju 2016 roku linie zobowiązały się wyleasingować od Air Lease Corporation trzy airbusy A321, airbusa A321neo oraz airbusa A320neo. 


fot. WOW airgość_d88a6 - Profil
gość_d88a6
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie