Eurowings rozszerzają umowę z Retail inMotion

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
30 marca 2017 11:00
1 komentarz
Firma Retail inMotion o trzy lata przedłużyła kontrakt z liniami Eurowings na obsługę cateringu oraz usług retail service. Przewoźnik zaproponuje także sprzedaż z możliwością dostawy do domu. 

Reklama

Wspólnie z LSG Group, która w 2015 r. przejęła Retail inMotion, firma stworzy dla Eurowings platformę butikowych zakupów online o nazwie “Wingsshoppen”. Dzięki temu rozwiązaniu pasażerowie Eurowings będą mogli dokonywać zakupów na stronie internetowej przewoźnika na 90 dni przed podróż. Następnie towary będą dostarczone bezpośrednio do domu klienta.

Platforma została stworzona przez LSG Retail oraz LSG Sky Chefs - obie firmy współdziałały przy realizacji konceptu, wprowadzaniu zmian, a w przyszłości będą wspólnie pracowały nad zapewnieniem systemu dostaw do domu. LSG Retail odpowiada za dobór kategorii i towarów, podczas gdy LSG Sky Chefs za realizację i dostawę zamówienia.

- Jesteśmy szczęśliwi, mogąc kontynuować dynamicznie rozwijającą się współpracę z Eurowings. Od ponad dekady traktowaliśmy nasze partnerstwo z Eurowings jako coś więcej niż tylko dostarczanie cateringu. Zawsze staramy się pomagać temu ważnemu klientowi wprowadzać najlepsze w branży koncepcje i dalej rozwijać nasze relacje - powiedział Jose Lirio Silva, dyrektor zarządzający LSG Retail.

Zgodnie z treścią umowy, LSG Retail wprowadzi nowy system załadunku, który jak zapowiada spółka, zwiększy wydajność, na czym skorzysta przewoźnik oraz pasażerowie.

LSG Group współpracuje z Eurowings od 2002 r., początkowo pod marką Germanwings. Rocznie LSG Retail obsługuje ponad 175 tys. lotów Eurowings.
fot. Lufthansa
Reklama

Ostatnie komentarze

greg0303 2017-04-02 06:02   
greg0303 - Profil greg0303
Prezes Lufthansy, Carsten Spohr, stwierdził, że linie Eurowings potrzebują zdecydowanie więcej, niż 6 samolotów szerokokadłubowych. Rosnące zainteresowanie tanimi lotami z Europy do Ameryki Północnej i Azji będzie wymagało zwiększenia oferowania. Oprócz rejsów z Kolonii/Bonn również Berlin, Dusseldorf i Hamburg mogą otrzymać podobną siatkę lotów dalekiego zasięgu.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama