×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurowings rozszerzają umowę z Retail inMotion


Firma Retail inMotion o trzy lata przedłużyła kontrakt z liniami Eurowings na obsługę cateringu oraz usług retail service. Przewoźnik zaproponuje także sprzedaż z możliwością dostawy do domu. 
Wspólnie z LSG Group, która w 2015 r. przejęła Retail inMotion, firma stworzy dla Eurowings platformę butikowych zakupów online o nazwie “Wingsshoppen”. Dzięki temu rozwiązaniu pasażerowie Eurowings będą mogli dokonywać zakupów na stronie internetowej przewoźnika na 90 dni przed podróż. Następnie towary będą dostarczone bezpośrednio do domu klienta. 

Platforma została stworzona przez LSG Retail oraz LSG Sky Chefs - obie firmy współdziałały przy realizacji konceptu, wprowadzaniu zmian, a w przyszłości będą wspólnie pracowały nad zapewnieniem systemu dostaw do domu. LSG Retail odpowiada za dobór kategorii i towarów, podczas gdy LSG Sky Chefs za realizację i dostawę zamówienia. 

- Jesteśmy szczęśliwi, mogąc kontynuować dynamicznie rozwijającą się współpracę z Eurowings. Od ponad dekady traktowaliśmy nasze partnerstwo z Eurowings jako coś więcej niż tylko dostarczanie cateringu. Zawsze staramy się pomagać temu ważnemu klientowi wprowadzać najlepsze w branży koncepcje i dalej rozwijać nasze relacje - powiedział Jose Lirio Silva, dyrektor zarządzający LSG Retail.

Zgodnie z treścią umowy, LSG Retail wprowadzi nowy system załadunku, który jak zapowiada spółka, zwiększy wydajność, na czym skorzysta przewoźnik oraz pasażerowie. 

LSG Group współpracuje z Eurowings od 2002 r., początkowo pod marką Germanwings. Rocznie LSG Retail obsługuje ponad 175 tys. lotów Eurowings. 
fot. Lufthansa


gość_63a18 - Profil
gość_63a18
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie