Lufthansa rozszerza współpracę z Europcar

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
30 marca 2017 07:00
Europcar Group oraz Lufthansa zawiązały umowę o partnerstwie. Do tej pory sieć wypożyczalni samochodów Europcar była partnerem programu Miles & More.
Reklama

Dzięki nowemu porozumieniu klienci Lufthansy rezerwując loty automatycznie uzyskają dostęp do rozwiązań mobilnych Europcar oraz sieci wypożyczalni obejmującą 130 krajów i terytoriów zależnych na całym świecie.

- Jesteśmy zachwyceni mogąc rozszerzyć nasze partnerstwo z Lufthansą i bardzo chętnie zaoferujemy nasze rozwiązania mobilne klientom tego przewoźnika. Razem z Lufthansą podzielamy te same podejście do klientów a nasze marki tożsame są z wysokim poziomem usług oraz satysfakcji klientów - powiedział Fabrizio Ruggiero, zastępca dyrektora ds sprzedaży, marketingu i relacji z klientami Europcar Group.


Firma Europcar Group od 15 lat była partnerem programu Miles & More. Rozszerzając współpracę z tą siecią wypożyczalni, Lufthansa stara się w większym stopniu zapewnić swoim pasażerom bezproblemową podróż, od momentu wykupienia biletu do momentu jej zakończenia.

- Z radością przyjmujemy nasze partnerstwo oraz współpracę z Europcar. Jako największa linie premium w Europie znaleźliśmy innego silnego i partnera - Europcar, europejskiego lidera branży wynajmu samochodów, dzięki czemu zaoferujemy naszym klientom w Europie i na świecie usługi na najwyższym poziomie - powiedział Heike Birlenbach, starszy wiceprezes sprzedaży w Lufthansa Hub Airlines.


fot. Europcar Group, Lufthansa
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama