×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa rozszerza współpracę z Europcar


Europcar Group oraz Lufthansa zawiązały umowę o partnerstwie. Do tej pory sieć wypożyczalni samochodów Europcar była partnerem programu Miles & More.

Dzięki nowemu porozumieniu klienci Lufthansy rezerwując loty automatycznie uzyskają dostęp do rozwiązań mobilnych Europcar oraz sieci wypożyczalni obejmującą 130 krajów i terytoriów zależnych na całym świecie. 

- Jesteśmy zachwyceni mogąc rozszerzyć nasze partnerstwo z Lufthansą i bardzo chętnie zaoferujemy nasze rozwiązania mobilne klientom tego przewoźnika. Razem z Lufthansą podzielamy te same podejście do klientów a nasze marki tożsame są z wysokim poziomem usług oraz satysfakcji klientów - powiedział Fabrizio Ruggiero, zastępca dyrektora ds sprzedaży, marketingu i relacji z klientami Europcar Group.


Firma Europcar Group od 15 lat była partnerem programu Miles & More. Rozszerzając współpracę z tą siecią wypożyczalni, Lufthansa stara się w większym stopniu zapewnić swoim pasażerom bezproblemową podróż, od momentu wykupienia biletu do momentu jej zakończenia.

- Z radością przyjmujemy nasze partnerstwo oraz współpracę z Europcar. Jako największa linie premium w Europie znaleźliśmy innego silnego i partnera - Europcar, europejskiego lidera branży wynajmu samochodów, dzięki czemu zaoferujemy naszym klientom w Europie i na świecie usługi na najwyższym poziomie - powiedział Heike Birlenbach, starszy wiceprezes sprzedaży w Lufthansa Hub Airlines. 


fot. Europcar Group, Lufthansa gość_16bfa - Profil
gość_16bfa
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie