×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


KLM częściej do Krakowa


Od połowy maja KLM zwiększy częstotliwość lotów z Amsterdamu do Krakowa. W poniedziałki i środy linia będzie oferowała trzy loty dziennie w porównaniu do obecnych dwóch.

Od 15 maja w poniedziałki i środy KLM zaoferuje dodatkowy lot z Amsterdamu do Krakowa z wylotem z Holandii o 18:35. Jeszcze tego samego wieczoru samolot wróci do głównej bazy - wylot z Krakowa zaplanowano na 21:00 w środy i 21:20 w poniedziałki. 

Podobnie jak dwa funkcjonujące połączenia KLM-u na tej trasie, loty będą obsługiwane embraerami 190. 

Bez zmian holenderska linia będzie obsługiwała loty, które teraz są już w rozkładzie - z wylotami z Amsterdamu o 14:20 i 20:35 oraz z Krakowa o 6:35 i 16:45. 

Nowe połączenie będzie obsługiwane tylko do końca sezonu letniego. Od listopada KLM zmniejszy liczbę lotów do dwóch dziennie. 

Przewoźnik w sezonie zimowym zmniejszy także częstotliwość lotów do Gdańska - zamiast obecnie obsługiwanych codziennych połączeń KLM zaoferuje loty sześć razy w tygodniu. Z rozkładu wypadły rejsy w soboty.gość_f1528 - Profil
gość_f1528
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie