×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


JAL wprowadza nowe kosmetyczki i piżamy


Od 28 lutego przez trzy miesiące pasażerowie linii JAL Japan Airlines będą otrzymywali nowe kosmetyczki oraz piżamy zaprojektowane przez Porsche Design.


Kosmetyczki będą dostępne w dwóch kolorach: czerwonym na lotach z Japonii oraz szarym na lotach do Japonii. W ten sposób pasażerowie będą mogli skompletować zestaw kosmetyczek w obu kolorach. 


Projektant kosmetyczek, niemiecka marka premium Porsche Design, już wcześniej współpracowała z liniami lotniczymi tworząc zestawy amenity kit dla Malaysia Airlines. Po raz pierwszy jednak firma zaprojektowała piżamy, które będą dostępne przez najbliższe trzy miesiące dla pasażerów pierwszej klasy podróżujących liniami JAL. Pidżamy będą dostarczone w specjalnej, kolekcjonerskiej torbie, oznaczonej logo Porsche Design. 


Zestawy otrzymają pasażerowie podróżujący pierwszą klasą japońskiego przewoźnika na trasach z Tokio-Narita lub Tokio-Haneda do Nowego Jorku-JFK, Chicago, San Francisco, Los Angeles, Londynu-Heathrow oraz Paryża-CDG.

fot. Piotr Bożyk, JAL gość_4441d - Profil
gość_4441d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie