Wizz Air: Z Lublina do Tel Awiwu

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
28 marca 2017 12:41
65 komentarzy
Wizz Air ogłasza dzisiaj nową trasę z Lublina do Tel Awiwu w Izraelu. Najnowsze połączenie WIZZ zacznie działać 17 czerwca, a loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, we wtorki i w soboty.
Reklama

Loty będą wykonywane według poniższego planu (czasy lokalne):
Bilety na nowe połączenie są dostępne w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się od 149 PLN.


- Po niedawnym ogłoszeniu połączenia do Kijowa, z przyjemnością informujemy o kolejnej, długo wyczekiwanej trasie w lubelskiej siatce połączeń WIZZ. Tel Awiw jest już dostępny w naszej ofercie z Lublina i jesteśmy przekonani, że szybko zyska popularność wśród naszych klientów, którzy chętnie odwiedzą miasto, które ‘nigdy nie śpi’. Pasażerowie z pewnością docenią naszą nową destynację z powodu bogatego dziedzictwa kulturowego, doskonałej kuchni i dużego wyboru atrakcji. Najnowsze połączenie WIZZ będzie odbywać się we wtorki i w soboty, idealnie sprawdzając się w przypadku wyjazdów weekendowych. Z wielkim zaangażowaniem działamy na rzecz naszych pasażerów w Lublinie i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę z władzami tutejszego lotniska, aby móc nadal rozwijać się w regionie - mówi Gabor Vasarhelyi, rzecznik prasowy Wizz Air.

Fot. Wizz Air
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_6c19f 2017-04-19 13:17   
gość_6c19f - Profil gość_6c19f
Po weekendzie majaowym na LUZ nieapodzianka
goluz 2017-04-19 12:02   
goluz - Profil goluz
A tak LOT reklamuje TLV między innymi z LUZ:
zobacz link
gość_2d3d8 2017-04-07 21:13   
gość_2d3d8 - Profil gość_2d3d8
Tak jak było wspomniane Wizzair zmienił date startu polaczenia na 19 czerwca. Port juz zmienil w rozkladzie, ale nie zmienil w aktualnosciach. Kpina, Wizzair robi sie druga linia Small Planet, zmienia rozklad kilka dni po ogloszeniu. A lotnisko nie ma wplywu na to mimo ze doplaca.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama