×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


WOW Air poleci do Chicago


Niskokosztowe linie lotnicze WOW Air z Islandii ogłosiły kolejną trasę do Stanów Zjednoczonych. Od lipca tego roku z portu lotniczego Keflavik przewoźnik poleci do Chicago.


Pierwszy lot przewoźnika z Keflaviku do portu lotniczego Chicago O’Hare International Airport zaplanowany został na 13 lipca tego roku. Rejsy realizowane będą cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, czwartki oraz soboty samolotami airbus A321. Godziny lotów zaplanowano tak, aby umożliwiały pasażerom z USA dogodne przesiadki na połączenia z Reykjaviku do 23 kierunków w Europie obsługiwanych przez WOW Air.

- Dołączenie Chicago do powiększającej się listy kierunków WOW Air jest częścią naszej strategii polegającej na tym by zaoferować naszym pasażerom jeszcze większą elastyczność i wygodę dzięki większej ilości połączeń z Ameryki Północnej do Europy poprzez nasz hub w Islandii. Jesteśmy podekscytowani mogąc połączyć siły z portem lotniczym O’Hare, trzecim lotniskiem w USA pod względem liczby pasażerów, tak by zrealizować naszą obietnicę przystępnych cenowo transatlantyckich podróży do Midwest - powiedział Skúli Mogensen, prezes i założyciel WOW Air. 

Chicago jest ósmym kierunkiem przewoźnika w Stanach Zjednoczonych. Od 2015 r., kiedy linie WOW Air zainaugurowały loty do USA, przewoźnik uruchomił loty do Bostonu, Baltimore, Los Angeles, Miami, Newark oraz San Francisco. W przyszłym miesiącu wystartują loty WOW Air do Miami, podczas gdy w czerwcu do Pittsburgha. Przewoźnik obsługuje także loty na dwóch kierunkach do Kanady - Toronto oraz Montrealu.

fot. WOW Airgość_5bab6 - Profil
gość_5bab6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie