WOW Air poleci do Chicago

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
28 marca 2017 10:40
2 komentarze
Niskokosztowe linie lotnicze WOW Air z Islandii ogłosiły kolejną trasę do Stanów Zjednoczonych. Od lipca tego roku z portu lotniczego Keflavik przewoźnik poleci do Chicago.
Reklama

Pierwszy lot przewoźnika z Keflaviku do portu lotniczego Chicago O’Hare International Airport zaplanowany został na 13 lipca tego roku. Rejsy realizowane będą cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, czwartki oraz soboty samolotami airbus A321. Godziny lotów zaplanowano tak, aby umożliwiały pasażerom z USA dogodne przesiadki na połączenia z Reykjaviku do 23 kierunków w Europie obsługiwanych przez WOW Air.

- Dołączenie Chicago do powiększającej się listy kierunków WOW Air jest częścią naszej strategii polegającej na tym by zaoferować naszym pasażerom jeszcze większą elastyczność i wygodę dzięki większej ilości połączeń z Ameryki Północnej do Europy poprzez nasz hub w Islandii. Jesteśmy podekscytowani mogąc połączyć siły z portem lotniczym O’Hare, trzecim lotniskiem w USA pod względem liczby pasażerów, tak by zrealizować naszą obietnicę przystępnych cenowo transatlantyckich podróży do Midwest - powiedział Skúli Mogensen, prezes i założyciel WOW Air.

Chicago jest ósmym kierunkiem przewoźnika w Stanach Zjednoczonych. Od 2015 r., kiedy linie WOW Air zainaugurowały loty do USA, przewoźnik uruchomił loty do Bostonu, Baltimore, Los Angeles, Miami, Newark oraz San Francisco. W przyszłym miesiącu wystartują loty WOW Air do Miami, podczas gdy w czerwcu do Pittsburgha. Przewoźnik obsługuje także loty na dwóch kierunkach do Kanady - Toronto oraz Montrealu.

fot. WOW Air

Ostatnie komentarze

gość_01554 2017-03-28 18:22   
gość_01554 - Profil gość_01554
Mają rozmach, s...ny :-) Ale bilety do Warszawy drogie. Wróciłem ze zorganizowanej wycieczki w grupie trzyosobowej - rewelacja!
gość_6e5ab 2017-03-28 14:56   
gość_6e5ab - Profil gość_6e5ab
Cena na przelot z Chicago do Warszawy po doliczeniu bagazu $945 w tym samym czasie Finnair $697. Odstep foteli w WOW 29/30 cali szerokosc 17 cali w Finnair 32 cale miedzy fotelami i szerokosc 18 cali.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama