LOT partnerem Expo w Astanie

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
25 marca 2017 09:00
3 komentarze
Polskie Linie Lotnicze LOT i LOT Travel podpisały strategiczne porozumienie o współpracy z Astana EXPO 2017.
Reklama

Umowa o strategicznej współpracy między organizatorami Astana EXPO 2017 a LOT oraz LOT Travel ma na celu wspólne promowanie nowoczesnej stolicy Kazachstanu, jako atrakcyjnej destynacji turystycznej i biznesowej. W tym roku, zgodnie z przewidywaniami, międzynarodowa wystawa EXPO może przyciągnąć nawet 5 mln uczestników z całego świata, promując największe osiągnięcia technologiczne i innowacje.

LOT, który od 8 maja będzie realizował regularne połączenia na trasie Warszawa-Astana, dzięki wygodnym przesiadkom w Warszawie, przewiezie na pokładach swoich boeingów 737-800NG uczestników EXPO przede wszystkim z miast Europy Zachodniej. Najwięcej odwiedzających spodziewanych jest z Zurychu, Genewy, Wiednia, Brukseli, Kopenhagi a także Frankfurtu, Monachium, Hamburga, Dusseldorfu oraz Stuttgartu, do którego bezpośrednie rejsy ruszą już od czerwca.

Polski przewoźnik będzie realizował połączenia do Astany cztery razy w tygodniu. W poniedziałki, środy, piątki i soboty. Samoloty wystartują z Warszawy o godzinie 22:50 i wylądują w Astanie o godzinie 07:45 rano. Rejs powrotny zabierze pasażerów z Kazachstanu we wtorki, czwartki, soboty i niedziele o godzinie 13:00 i wyląduje w Warszawie o 14:15 czasu lokalnego. Rejs potrwa niespełna pięć godzin.

- Jesteśmy pewni, że LOT, dzięki swojej ofercie, stanie się jednym z wiodących przewoźników dowożących uczestników i odwiedzających na EXPO 2017. Cieszymy się, że organizatorzy wystawy docenili ten potencjał i wspólnie przystępujemy do jak największej promocji wystawy oraz naszych rejsów do Astany. LOT to nie tylko pierwszy przewoźnik, który połączy Astanę z Warszawą. Oferujemy rejsy do Kazachstanu z kilkudziesięciu innych miast w Europie i Ameryce Północnej – mówi Adrian Kubicki, dyrektor biura komunikacji korporacyjnej LOT-u.

LOT Travel jako pierwsze biuro podróży w Polsce stworzyło specjalną i kompleksową ofertę podróży dla uczestników Astana EXPO 2017. Atrakcyjny pakiet w cenie od 2900 zł obejmuje bezpośredni przelot LOT-em z i do Astany, pięciodniowy pobyt w w hotelu, transfery, wstęp na EXPO 2017 oraz program zwiedzania najważniejszych atrakcji turystycznych stolicy.

- Jesteśmy pierwszym biurem podróży w Polsce, które pozwala zorganizować całą podróż do Kazachstanu, od biletów lotniczych, zakwaterowania w hotelu, wstępu na EXPO, po zwiedzanie stolicy z możliwością rozszerzenia oferty np. o wycieczkę do Ałmaty. Wykupienie pakietu LOT Travel na Astana EXPO 2017 to najlepsza oferta dla wszystkich, którzy cenią swój czas i pieniądze. Zapraszamy do kontaktu z nami i naszych biur - mówi Małgorzata Opalińska, prezeska LOT Travel.

Tematem tegorocznej wystawy EXPO w Astanie są energie odnawialne. Polska ekspozycja poświęcona będzie innowacjom. Wśród zaplanowanych wydarzeń w ramach EXPO 2017 6 września odbędzie się w Astanie Forum Gospodarcze, a 7 września - Dzień Polski.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
eFJot 2017-03-31 11:06   
eFJot - Profil eFJot
"Prezeska"... Nieodmiennie zapytam: kiedy "pasazer.com" zmieni nazwę lub chociaż założy drugą domenę "pasazerka.com"? Toż to jawne dyscośtam, że nazwa jest tylko męska!
gość_4056b 2017-03-28 12:04   
gość_4056b - Profil gość_4056b
akurat TSZ to TSETSERLEG w Mongolii
jjemiolo 2017-03-26 22:21   
jjemiolo - Profil jjemiolo
Zaproponowany rozklad do/z TSZ jest istotnie korzystny dla tranzytow z Europy przez WAW. Proponowany program moze tylko wyjsc LO na dobre. Kudos za dobra robote.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama