Fotorelacja: 13. Gala "Najlepsza Linia Lotnicza"

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
21 marca 2017 08:00
16 komentarzy
Ponad 400 osób zgromadziło się w zeszłym tygodniu na gali wieńczącej 13. Plebiscyt "Najlepsza Linia Lotnicza". Po raz pierwszy odbyła się ona w Rzeszowie, a współgospodarzami byli Port Lotniczy "Rzeszów-Jasionka" i centrum G2AArena.
Reklama

Gości w centrum wystawienniczo-kongresowym G2AArena, położonym tuż przy rzeszowskim lotnisku, witały hostessy w lotniczych uniformach.


Wielki ekran przy G2AArena witał gości na Kongresie Fly&More i Gali.


Redakcja Pasazer.com w niepełnym, ale i tak silnym składzie.


Wejście do głównego pomieszczenia G2AArena.


Na Gali nie zabrakło przedstawicieli lotnisk w Krakowie i Wrocławiu.


Jarosław Sztucki z wrocławskiego lotniska i Frank Wagner z Lufthansy.


Lotniska na wschodzie kraju ewidentnie w dobrej komitywie - prezeska Dorota Sidorko z Radomia i prezes Michał Tabisz z Rzeszowa.


Galę poprowadził Artur Andrus.

W trakcie Gali nie mogło zabraknąć motywów lotniczych.

Prezesi lotnisk w Poznaniu i Bydgoszczy wyraźnie zaintrygowani wydarzeniami na scenie.


Wypełniona 400 osobami przestrzeń G2AArena robiła ogromne wrażenie.


Kamil Szymański, prezes CWK Operator (G2AArena) i Michał Tabisz, prezes lotniska w Rzeszowie - współgospodarze Gali - witają gości ze sceny.


Rafał Milczarski, prezes LOT-u, odbiera pierwszą z łącznie czterech nagród dla przewoźnika.


Lufthansa obroniła tytuł najlepszej linii krótkodystansowej, a nagrodę odebrał szef przewoźnika w Polsce, Frank Wagner.


Jarosław Jeschke ze Small Planet Airlines cieszył się z nagrody chyba najbardziej.


W redakcji Pasazer.com pojawiła się teoria, że Singapore Airlines celowo nie uruchamiają trasy do Polski, aby nie stracić zdobywanego regularnie tytułu najlepszej linii nielatającej do Polski.


Emirates odbierają nagrodę dla najlepszej linii biznesowej.


Tylko jeden laureat - Rafał Milczarski - miał szansę wygłosić kilka słów ze sceny. Ale to nic dziwnego, bo LOT odebrał trzy nagrody dla spółki, a prezes dodatkowo został menedżerem roku.


Tomasz Śniedziewski z Pasazer.com w imieniu Czytelników Pasazer.com odbiera trzy nagrody dla głosujących od Lagardere Travel Retail w postaci voucherów o wartości 500 zł każdy.


Laureaci wszystkich nagród pozują do wspólnego zdjęcia.


Ten stolik nieco zdominowały nagrody dla LOT-u.


Po nagrodach dla linii przyszedł czas na kolację.


A potem na część artystyczną.


W tym czasie Paweł Cybulak, redaktor naczelny Pasazer.com, znalazł czas na udzielenie wywiadów.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
gość_4fadd 2017-03-28 16:10   
gość_4fadd - Profil gość_4fadd
@ gość_85665: Każdemu wolno mieć swoje zdanie o czymkolwiek. Mnie również, a że ono się Tobie i w LOcie oraz na Okęciu nie podoba to już wasz problem i najłatwiej jest wam się zasłonić hejtem bo to jest jedyne co wy myślicie i stosujecie w stosunku do swoich krytyków. Ja waszego poziomu nigdy nie osiągnę i dlatego nie mam zamiaru toczyć piany i pluć jadem bo ktoś ma odmienne zdanie. Prowokować to Ty możesz takich jak Ty. Wyrazy współczucia.
gość_85665 2017-03-28 11:50   
gość_85665 - Profil gość_85665
gość_4fadd: Ja mam swoje zdanie na temat LOTu i nie zmusisz mnie swoimi nieuzasadnionymi hejtami do jego zmiany. A Twoje wypowiedzi tym bardziej uważam za hejt, gdyż jedyne napisane przez Ciebie posty na tym forum dotyczą tylko krytyki LOTu (i ewentualnie Okęcia). Dodam również, że też kilka razy zdarzały mi się mniej przyjemne loty niektórymi liniami, ale nie mam z tego powodu parcia, żeby krytykować gdzie się da.
gość_4fadd 2017-03-27 06:22   
gość_4fadd - Profil gość_4fadd
@ gość_6957d: O tak? Ostatnim razem kiedy miałem okazję doświadczyć tych „fenomenalnych” zmian w LOcie to było latem w 2016 roku. Czy od tego czasu nastąpiło jakieś trzęsienie ziemi w LOcie którego nikt nie zauważył? Bo ja o tym nie słyszałem a moje doświadczenie i wielu innych ludzi (patrz linki do stron z opiniami w poprzednim komentarzu) temu przeczy i skłania do unikania LOTu oraz do wyrażania swojej opini na temat przewoźnika. A poza tym naucz się najpierw odróżniać hejt od krytyki, linki poniżej. Postaraj się przeczytać to ze zrozumieniem i potem może zrozumiesz że ci ludzie którzy krytykują LOT na tych stronach które podałem są krytykami tak jak ja a nie hejterami. Jeśli nadal tego nie zrozumiesz to chyba zostaje się tylko pomoc lekarza chyba że jesteś pracownikiem LOTu który zawsze na każdą krytykę odpowie: "teraz przewoźnik ten pod względem serwisu, komfortu itd. nie odstaje od innych europejskich przewoźników". Rozumię że o pracę nie jest łatwo i ze strachu przed jej utratą pracownik powie co mu każą choćby to były największe bzdury.
Tu są linki które rekomenduję dla Ciebie.
zobacz link
zobacz link
zobacz link
zobacz link
zobacz link
zobacz link
zobacz link
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama