×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Norwegian przyzna punkty za wstęp do saloników


Przewoźnik Norwegian ogłosił współpracę z operatorem saloników biznesowych Collinson Group, dzięki której członkowie programu lojalnościowego przewoźnika otrzymają punkty za rezerwację wstępu do saloników.


Dzięki powiązaniu programów lojalnościowych, użytkownicy systemu Priority Pass należącego do Collision Group będą mogli także otrzymywać punkty CashPoints w programie lojalnościowym Norwegian Reward. Warunkiem jest przystąpienie do obu programów i dokonanie rezerwacji wstępu do saloników poprzez specjalną stronę internetową Lounge Pass. Zebrane w ten sposób punkty będą mogły być wykorzystane na zniżki w cenach biletów, rezerwację miejsc czy w inny sposób przewidziany regulaminem programu lojalnościowego Norwegian.

Obecnie z programu lojalnościowego Norwegian Reward korzysta 5 mln osób, a Lounge Pass dysponuje siecią 426 saloników na 265 lotniskach na świecie, w tym na 148 w Europie. 

- Porozumienie nie tylko poprawi uczestnikom naszego programu doświadczenia związane z pobytem na lotnisku, ale także umożliwi zebranie większej ilości CashPoints, dzięki czemu przyszłe podróże z Norwegianem staną się jeszcze bardziej dostępne finansowo - powiedział Brede Huser, starszy wiceprezes ds. programów lojalnościowych Norwegian. 

Uczestnicy programu Norwegian Reward mogli do tej pory zbierać punkty CashPoints rezerwując loty przewoźnika, a także pokoje hotelowe lub wypożyczając samochody we współpracujących z programem organizacjach. gość_49189 - Profil
gość_49189
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie