Norwegian przyzna punkty za wstęp do saloników

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
20 marca 2017 13:00
Przewoźnik Norwegian ogłosił współpracę z operatorem saloników biznesowych Collinson Group, dzięki której członkowie programu lojalnościowego przewoźnika otrzymają punkty za rezerwację wstępu do saloników.
Reklama

Dzięki powiązaniu programów lojalnościowych, użytkownicy systemu Priority Pass należącego do Collision Group będą mogli także otrzymywać punkty CashPoints w programie lojalnościowym Norwegian Reward. Warunkiem jest przystąpienie do obu programów i dokonanie rezerwacji wstępu do saloników poprzez specjalną stronę internetową Lounge Pass. Zebrane w ten sposób punkty będą mogły być wykorzystane na zniżki w cenach biletów, rezerwację miejsc czy w inny sposób przewidziany regulaminem programu lojalnościowego Norwegian.

Obecnie z programu lojalnościowego Norwegian Reward korzysta 5 mln osób, a Lounge Pass dysponuje siecią 426 saloników na 265 lotniskach na świecie, w tym na 148 w Europie.

- Porozumienie nie tylko poprawi uczestnikom naszego programu doświadczenia związane z pobytem na lotnisku, ale także umożliwi zebranie większej ilości CashPoints, dzięki czemu przyszłe podróże z Norwegianem staną się jeszcze bardziej dostępne finansowo - powiedział Brede Huser, starszy wiceprezes ds. programów lojalnościowych Norwegian.

Uczestnicy programu Norwegian Reward mogli do tej pory zbierać punkty CashPoints rezerwując loty przewoźnika, a także pokoje hotelowe lub wypożyczając samochody we współpracujących z programem organizacjach.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama