×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Częściej do Lwowa i Luksemburga


W sezonie letnim 2017 r. LOT zwiększy liczbę rejsów na trasach z Warszawy do Lwowa oraz Luksemburga. Na Ukrainę obsługiwanych będzie docelowo 19 rejsów tygodniowo, a do drugiego z wymienionych miast 11 razy w tygodniu.


Liczba rejsów do Luksemburga zostanie zwiększona od 4 maja br. Obecnie polski narodowy przewoźnik obsługuje na tej trasie 6 rotacji tygodniowo: w godzinach porannych od poniedziałku do czwartku (LO251/LO252) i w godzinach wieczornych w piątki i niedziele (LO253/LO254). Dodatkowy, drugi lot dziennie będzie wykonywany w dni powszednie (rotacja LO251/LO252 obsłużona zostanie w piątki, a LO253/LO254 - w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki).  


Trasa do Lwowa będzie z kolei rozwijana stopniowo. Obecnie wykonywanych jest po 12 lotów w każdą stronę (po jednym tylko we wtorki i piątki). Od 8 maja br. dodana zostanie rotacja LO763/LO764 we wtorki. Z kolei od 30 maja pojawi się trzecia para rejsów obsługiwana z nocowaniem samolotu na zachodniej Ukrainie. Wyloty (LO757) ze stolicy Polski wykonywane będą od wtorku do piątku i w niedziele. W drogę powrotną (LO758) samoloty wyrusza od środy do soboty i w poniedziałki. 

Do Lwowa latały będą embraery E170 lub E175.

Piotr Golianek, Mirosław Pachowicz
fot. Piotr Bożykgość_d88a6 - Profil
gość_d88a6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie