×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


30 tys. pasażerów Łódź - Tel AwiwJuż 30 tysięcy pasażerów skorzystało z połączenia Łódź - Tel Awiw. Jubileuszowym pasażerem okazała się Celina Borek z Rybnika, która poleciała do Izraela już po raz dziewiąty. Organizatorem wyjazdów jest Konsorcjum Polskich Biur PodróżyPołączenie do Izraela zainaugurowano przed czterema laty 29 marca 2008 r samolotem Boeing 757, El Al/Sun D’or. Od półtora roku latają tam samoloty linii lotniczych Arkia oraz Israir.

Rejsy z Łodzi do Tel Awiwu odbywają się raz w tygodniu w każdą sobotę przez 10 miesięcy w roku (od września do początku grudnia i od połowy stycznia do końca czerwca).

Łódzka oferta cieszy się dużą popularnością i wiele grup dojeżdża spoza regionu, często z tak odległych miejsc jak Rzeszów czy Szczecin.W ofercie z Łodzi znajdują się programy (objazdowe): "W poszukiwaniu minionego czasu", "Odkrywamy Izrael", "Pielgrzymka do Ziemi Świętej", "Ziemia Święta i Izrael", "Izrael i Joradnia". 60-70% wycieczek stanowią pielgrzymki do Ziemii Świętej. - Zaobserwowaliśmy też wzrost zainteresowania wycieczkami nad Morze Martwe - mówią przedstawiciele łódzkiego lotniska.

Na pasażerów jubileuszowego lotu czekał pyszny tort z barwach biało-niebieskich z gwiazdą Dawida.Paweł Cybulak
fot. Tomasz Wyszyński, Port Lotniczy Łódźgość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie