×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Heathrow wspiera program staży


Podczas obchodów Narodowego Tygodnia Staży port lotniczy Heathrow oraz 31 przedsiębiorstw działających na lotnisku zobowiązały się do przyjęcia ponad 500 praktykantów w 2017 r.


Sam port lotniczy Heathrow zgłosił gotowość przyjęcia 125 praktykantów, a World Duty Free przyjmie 30 osób. Innymi placówkami handlowymi działającymi na lotnisku, które przyjmą znaczną ilość osób są Dixons (20 osób) oraz WHSmith (10 osób). 


Obecnie port lotniczy Heathrow generuje jedną piątą stanowisk pracy w Londynie Zachodnim oraz Dolinie Tamizy, ale przewiduje się, że wraz z rozbudową portu lotniczego powstanie 10 tys. nowych miejsc pracy, które rozwiązałyby problem bezrobocia wśród młodych osób mieszkających w sąsiedztwie lotniska. 

- Z 76 tys. osób pracujących na Heathrow, program praktyk jest konieczny do pozyskiwania nowych, utalentowanych osób, które wniosą świeże pomysły oraz innowacyjny sposób pracy, konieczne do tego by lotnisko funkcjonowało bez zakłóceń, a nasi pasażerowi mogli liczyć na doskonały poziom usług. Zobowiązując się utworzyć rekordową liczbę 516 staży, Heathrow oraz współpracujące z nami przedsiębiorstwa wysyłają jasny przekaz, że na lotnisku jest miejsce dla każdego - jakiekolwiek są twoje ambicje, pomożemy ci je zrealizować - powiedziała Paula Stannett, dyrektorka kadrowa Heathrow.  

fot. Heathrow Airport


Reklama


Booking.com
gość_d75d2 - Profil
gość_d75d2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie