LOT poleci do Stuttgartu

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
08 marca 2017 16:45
14 komentarzy
Od 1 czerwca Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią nowe bezpośrednie połączenie między Warszawą a Stuttgartem. Rejsy będą wykonywane od poniedziałku do piątku dwa razy dziennie a w soboty i niedziele raz w ciągu dnia. 
Reklama

- Stuttgart jest jednym z najważniejszych ośrodków biznesowych i naukowych w Niemczech. To tu swoje siedziby mają wielkie koncerny takie jak Bosch, Daimler AG czy Schwarz-Gruppe. Z drugiej strony nowe połączenie z pewnością docenią także osoby podróżujące do Stuttgartu i okolic na wakacje, do rodziny czy znajomych - mówi Adrian Kubicki, dyrektor biura komunikacji korporacyjnej LOT.
- Jest nam niezmiernie miło, że LOT dziś ogłosił nowe połączenie między Warszawą a Stuttgartem. Dla nas jest to niezwykle ważne ze względu na ruch biznesowy i turystyczny w obu kierunkach na tej trasie - mówi Georg Fundel, prezes Stuttgart Airport.

Od czerwca rejsy między Warszawą a Stuttgartem będą wykonywane od poniedziałku do piątku dwa razy dziennie. W soboty, embraery LOT-u zabiorą pasażerów porannym rejsem z Warszawy, natomiast w niedzielę samoloty LOT-u wystartują do Stuttgartu wieczorem.

W tygodniu wyloty z Warszawy zaplanowano na 8:00 i 17:05, a ze Stuttgartu - na 10:30 i 19:35. Rejsy potrwają niecałe 2 godziny.

Tak przemyślany rozkład połączeń zapewnia pasażerom z wielu miast w Europie i Azji dogodną podróż do Stuttgartu z maksymalnie dwugodzinną przesiadką przez hub LOT-u na Lotnisku Chopina w Warszawie. W ten sposób LOT oferuje najatrakcyjniejsze połączenia między Stuttgartem a Wrocławiem, Krakowem, Kijowem, Charkowem, Wilnem, St. Petersburgiem, Astaną, Pekinem, Tokio czy Seulem.

- Naszym największym atutem jest bogata siatka połączeń oraz najwygodniejszy port przesiadkowy w tej części kontynentu. Jesteśmy naprawdę jednym z nielicznych przewoźników w Europie, który jest w stanie zaoferować, a co najważniejsze, wykonać połączenia transferowe z czasem przesiadki, który wynosi mniej niż godzinę - mówi Adrian Kubicki.

Wszystkie połączenia LOT-u do Stuttgartu będą wykonywane przez odrzutowe embraery w konfiguracji trzech klas podróży.
Reklama
Tagi
lot stuttgart

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_4725a 2017-03-09 23:35   
gość_4725a - Profil gość_4725a
ojjjj zaiste powiadam Wam nie zrozumiał sarkazmu jak nic :-) przeciez to czysta kpina z głupoty niektórych to.... wiadomo o kogo chodzi :-)
pcharasz 2017-03-09 15:47   
pcharasz - Profil pcharasz
gość_815d7, kolega chyba nie zrozumiał sarkazmu zawartego w komentarzu gosc_06c6e :)
gość_815d7 2017-03-09 12:25   
gość_815d7 - Profil gość_815d7
@gosc_06c6e "To skandal, że Lufthansa oddaje bez walki porty regionalne swoim zagranicznym konkurentom. To nie są narodowe linie skoro służą tylko mieszkańcom Frankfurtu i Monachium!"
Skandalem jest że wciąż są na forum osoby które uważają że "narodowa linia" oznacza że musi latać wszędzie i z każdego krajowego lotniska, chociażby nigdy nie zapełniła jednego samolotu z takiego Lipska czy Norymbergi czy innego Sztutgartu, ale ma latać bo jest "narodowa". Myśl kolego! Narodowa jest bo dowozi pasażerów z lotnisk krajowych dalej przez swój hub - tak jak robią to wszystkie inne linie na świecie!
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama