×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Okęcie: Zniżki dla podróżującychKlienci biur podróży Itaka, Ecco Holiday oraz Rainbow Tours będą mieli możliwość skorzystania z pakietu atrakcyjnych zniżek na zakupy i usługi na terenie Lotniska Chopina.

Oferta promocyjna skierowana jest do pasażerów, wybierających się lotami czarterowymi na zagraniczne wycieczki, którzy rozpoczynają podróż w warszawskim porcie. Do końca 2011 roku wszystkie osoby korzystające z usług trzech touroperatorów będą mogły uzyskać maksymalnie 20% zniżki w wybranych punktach gastronomicznych oraz sklepach na lotnisku.

Warunkiem uzyskania ulgi jest przedstawienie w kasie punktu handlowego lub usługowego kuponu rabatowego. Można odebrać go w biurze touroperatora lub wydrukować z oficjalnej strony lotniska.

- Cieszymy się, że po raz kolejny możemy zaoferować naszym klientom wartość dodaną do naszych standardowych usług. W ubiegłym roku akcja cieszyła się ogromnym powodzeniem i dlatego postanowiliśmy ją powtórzyć – skomentował Piotr Nalej, dyrektor Biura Handlowego Lotniska Chopina.

Władze portu lotniczego poinformowały, iż obecnie prowadzą rozmowy z kolejnymi touroperatorami zainteresowanymi włączeniem do swojej oferty pakietu zniżek.

Justyna Żyła

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_bf650 - Profil
gość_bf650
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie