UIA wprowadza nowy system odprawy on-line

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
09 marca 2017 07:20
1 komentarz
Ukraine International Airlines przechodzi na nowy system odprawy internetowej Amadeus Altea. Jest ona możliwa dla pasażerów zaczynających w wybranych portach lotniczych na Ukrainie, w Europie, Ameryce Północnej i Azji.
Reklama

Obecnie internetowy system odprawy jest dostępny dla pasażerów UIA odlatujących z:
  • Ukrainy: Charkowa, Dnipro, Kijowa, Lwowa i Odessy;
  • Europy: Aten, Barcelony, Berlina, Bolonii, Dusseldorfu, Kiszyniowa, Larnaki, Mediolanu, Mińska, Monachium, Pragi, Rygi, Rzymu, Sztokholmu, Warszawy, Wiednia, Wenecji i Wilna;
  • Ameryki Północnej: Nowego Jorku;
  • Azji: Ammanu, Ankary, Baku, Erywania, Kolombo, Kutaisi, Pekinu, Istambułu, Tbilisi i Tel Awiwu.
Pasażer posiadający bilet na przelot liniami UIA może odprawić się poprzez stronę internetową UIA już na 48 godzin przed planowanym odlotem. Karta pokładowa zostanie przesłana na wskazany adres mailowy lub telefon komórkowy po zakończeniu odprawy. Można też ją wydrukować bezpośrednio z systemu rezerwacyjnego.

W chwili obecnej pasażerowie UIA mogą również dokonać odprawy online za pośrednictwem urządzeń przenośnych z systemem Android. Wkrótce użytkownicy systemu operacyjnego iOS będą również mogli skorzystać z odprawy online.

Linia zapowiada, że zakończenie wprowadzenia nowego systemu odprawy internetowej online ze wszystkich obsługiwanych portów zakończy się pod koniec kwietnia 2017 r.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_3343b 2017-03-09 15:46   
gość_3343b - Profil gość_3343b
Wcale nieprawda! Jak leciałem dzisiaj z Okęcia z kartą pokładową na komórce, straż graniczna nie chciała mnie wpuścić. Musiałem znowu stanąć w kilometrowej kolejce do check-in. Żenujące !
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama