×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


UIA: Nowe trasy z ukraińskich regionów


Ukraine International Airlines rozszerzają ofertę lotów z regionalnych portów na Ukrainie. W sezonie letnim obsługiwane będą trzy nowe trasy: z Czerniowców, Odessy i Zaporoża.


Loty z Czerniowców do Mediolanu-Bergamo obsługiwane będą w okresie od 28 kwietnia do 30 września br. Wyloty odbywać się będą w piątki i niedziele o godz. 22:55 czasu lokalnego. Embraer E145 pojawi się w Północnych Włoszech dwadzieścia pięć minut po północy następnego dnia. Lot powroty rozpocznie się w sobotę i poniedziałek o 1:25, by wylądować z powrotem na Ukrainie o 4:55 czasu miejscowego.

Czerniowce - Mediolan Bergamo

Z kolei rejsy z Odessy do Kutaisi ruszą 4 czerwca br. Będą obsługiwane dwa razy w tygodniu (we czwartki i niedziele), boeingiem 737. Przewidziano następujący rozkład lotów (czasy lokalne):
  • PS552 Kutaisi 2:25 – 5:25 Odessa,
  • PS551 Odessa 00:25 – 1:35 Kutaisi.
Odessa - Kutaisi

30 marca br. zainaugurowane zostanie połączenie z Zaporoża do Tel Awiwu. Wyloty odbywać się będą we czwartki i soboty, powroty - następnego dnia. Boeing 737-500 poleci zgodnie z poniższym planem (czasy lokalne):
  • PS779 Zaporoże 21:25 – 00:30+1 Tel Awiw,
  • PS800 Tel Awiw 1:20 – 4:30 Zaporoże.
Zaporoże - Tel Awiw


Ukraine International Airlines stopniowo będą także zwiększać oferowanie na trasie z Kijowa-Boryspolu do Pekinu. W okresie do 26 marca do 28 kwietnia br. loty między stolicami Ukrainy i Chińskiej Republiki Ludowej odbywać się będą pięć razy w tygodniu (oprócz czwartków i sobót - wyloty z Kijowa). Pomiędzy 29 kwietnia a 24 maja pojawi się dodatkowa rotacja sobotnio-niedzielna, a do 25 maja do końca obowiązywania letniego rozkładu lotów (28 października br.) - rejsy wykonywane będą codziennie. 

fot. Mirosław Pachowiczgość_d42a4 - Profil
gość_d42a4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie