×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zakazane słowo. Turysta wylądował w więzieniu


Jak podaje włoski dziennik internetowy "Il Tirreno" 70-letni turysta z Włoch został aresztowany za to, że w czasie kontroli bagażowej powiedział "Przecież nie mam bomby". Kontrolująca go funkcjonariuszka zrozumiała jedynie słowo "bomba" i od razu uznała, że turysta ją posiada.


Jak czytamy w "Il Tirreno" Włoch miał 20 lutego br. wyruszyć w podróż powrotną z Tajlandii. W trakcie boardingu do samolotu został poproszony o przekazanie bagażu do dodatkowej kontroli. Turysta skwitował to po włosku ironicznym: - Przecież nie mam bomby

Funkcjonariuszka posługująca się jedynie tajskim i angielskim zrozumiała tylko słowo bomba i od razu przyszło jej na myśl, że 70-latek faktycznie ją posiada, po czym szybko zaalarmowała ochronę. 


Finał był taki, że mężczyzna trafił do tajskiego więzienia, z którego został zwolniony po wpłaceniu kaucji w wysokości 1,3 tys. euro. Obecnie przebywa w hotelu, gdzie czeka na dalsze postępowanie. Grozi mu do 5 lat więzienia. Najbardziej optymistyczny scenariusz zakłada, że zostanie skazany, a następnie natychmiast wydalony z Tajlandii. gość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie