×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Prawdopodobna baza Ryanaira w Poznaniu


Z analizy rozkładu lotów Ryanaira z Poznania wynika, iż może tam zostać otwarta kolejna baza tego przewoźnika w Polsce. Od listopada br. w wybrane dni lot do Londynu-Stansted będzie bowiem startował z Ławicy o 7 rano.


Jako pierwszy na trop wpadł portal Latamy z Poznania. Dodatkowo, Radio Merkury powołując się na swoje źródła twierdzi, że oficjalne ogłoszenie nastąpić ma w przyszłym tygodniu. Medium to spekuluje także, że po uruchomieniu bazy Ryanair może uruchomić lub przywrócić rejsy do Madrytu, Malagi i Amsterdamu. 

Dostępne w systemie rezerwacyjnym Ryanaira godziny lotów wskazują, że przewoźnik wciąż dopracowuje rozkład. Loty poranne do stolicy Wielkiej Brytanii miałyby być realizowane we środy i soboty, w pozostałe dni - bez zmian. W niektórych datach wyświetla się ponadto drugi rejs dziennie, ale bez możliwości rezerwacji. 

Ryanair ma obecnie bazy w Polsce w Modlinie, Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu. Prezes linii Michael O'Leary zapowiadał, że w 2017 r. możliwe są nawet dwie kolejne bazy w Polsce, co jest efektem m.in. ograniczenia rozwoju w Wielkiej Brytanii po decyzji o Brexicie oraz szybkiego rozwoju floty przewoźnika. W rozmowie z Pasazer.com Juliusz Komorek, członek zarządu linii ds. regulacyjnych i prawnych, zapowiedział, że ewentualne decyzje zostaną ogłoszone do połowy marca.

Irlandzka linia lata obecnie z Poznania do dziewięciu miast. Linia już zapowiedziała uruchomienie od sezonu zimowego połączeń z Wielkopolski do Ejlatu i Tel Awiwu w Izraelu.gość_f3472 - Profil
gość_f3472
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie