×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowy salonik biznesowy w Kopenhadze


1 marca otwarty został szósty salonik biznesowy na lotnisku w Kopenhadze, Eventyr Lounge.


Nowy salonik Eventyr Lounge mieści się w strefie C kopenhaskiego lotniska, za strefą kontroli paszportowej. Łączna powierzchnia nowego obiektu wynosi 850 m kw., i jak zapowiada jego operator, firma Menzies Aviation, miejsce przeznaczone jest zarówno dla podróżnych szukających miejsca do pracy jak i dla osób chcących się zrelaksować. 

W Eventyr Lounge znajduje się 200 miejsc do siedzenia, szereg gniazdek z elektrycznością do ładowania laptopów i innych urządzeń przenośnych, iPady do wydrukowania kart pokładowych, bar oraz prysznice. 

- Naszą ambicją jest zaproponować najszerszą ofertę dań najwyższej jakości spośród wszystkich saloników biznesowych na kopenhaskim lotnisku. Mamy także nowy pomysł powstały z myślą o miłośnikach win: “Vinotek” z doskonałą selekcją - powiedział Jakob Bo Andersen, station manager Menzies Aviation w Kopenhadze. 

Zgodnie z polityką portu lotniczego w Kopenhadze, wstęp do saloników biznesowych na lotnisku nie jest ograniczony wyłącznie do pasażerów klas premium - do saloniku Eventyr Lounge, położonego w pobliżu bramki C26 może wejść każdy pasażer, który wykupi kartę wstępu za 250 koron (ok. 145 zł). 

W tej chwili Menzies Aviation posiada umowę na świadczenie usługi saloniku biznesowego wybranym pasażerom British Airways i rozmawia z innymi przewoźnikami na temat zaoferowania im podobnych usług. 

Jak informuje port lotniczy w Kopenhadze, z lotniskowych saloników biznesowych korzysta codziennie około 5 tys. osób, jedna trzecia spośród nich to pasażerowie podróżujący w celach innych niż biznesowe. Około 50 proc. gości saloników korzysta z nich na podstawie biletów lotniczych. 

fot. Dominik Sipińskigość_0fd3e - Profil
gość_0fd3e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie