TAP rozszerza program Stopover

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
02 marca 2017 08:40
2 komentarze
Linie TAP Portugal rozszerzają obowiązywania programu Stopover. Obecnie bez dodatkowych opłat pobyt w Lizbonie oraz Porto trwający do 72 godzin będą mogli zaplanować także pasażerowie udający się na Azory, Madeirę oraz Faro.
Reklama

Portugalski przewoźnik zapowiada, że dzięki współpracy z ponad 150 partnerami w Lizbonie i Porto zaoferuje swoim pasażerom specjalne ceny w hotelach, darmową butelkę portugalskiego wina w restauracji oraz bezpłatne atrakcje, takie jak przejazd tuk-tukiem, wizyty w muzeach, oglądanie delfinów w rzece Sado czy warsztaty kulinarne.

- Zapraszamy naszych pasażerów tranzytowych, by zatrzymali się i zwiedzili Portugalię, tym samym podwajając liczbę kierunków, które mogą odkryć w naszym kraju. Dowożenie turystów do Portugalii zawsze byłe jednym z głównych celów TAP i poprzez rozszerzenie programu o Azory, Madeirę i Faro jeszcze bardziej wzmacniamy ten cel - powiedział Fernando Pinto, prezes TAP.

Linie TAP Portugal uruchomiły program Portugal Stopover latem 2016 r. Początkowo program skierowany był do pasażerów podróżujących lotami dalekodystansowymi przewoźnika. Do tej pory z programu skorzystało ponad 40 tys. osób.

Ubiegły rok przyniósł popularyzację programów stopover oferowanych przez linie lotnicze z Europy. Obecnie z tego typu oferty skorzystać mogą pasażerowie takich linii lotniczych jak Finnair, Icelandair, WOW Air czy TAP Portugal.

Rozszerzenie programu Portugal Stopover to nie jedyna zmiana przez portugalskiego przewoźnika w sezonie letnim. Od czerwca liczba lotów z Lizbony do Faro zwiększy się z trzech do czterech dziennie natomiast z Lizbony do Ponta Delgada na Azorach z dwóch do trzech dziennie. TAP tego lata zwiększy także oferowanie na Madeirę: do Fuchal polecimy osiem razy dziennie z Lizbony oraz dwa razy dziennie z Porto. Pięć razy w tygodniu będą realizowane połączenia pomiędzy Lizboną i Porto Santo.


fot. TAP, Embraer
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_d879e 2017-03-03 09:10   
gość_d879e - Profil gość_d879e
Niestety potwierdzam, również miałam doczynienia z ich obsługą pasażerska. Biuro Aviareps w Warszawie, jest w totalnej niemocy, nie wiedza z kim rozmawiać w Lizbonie, przesyłają tylko maile i głucha cisza. Portugalia zdecydowanie tak ale nie z TAPem.
gość_392eb 2017-03-02 12:27   
gość_392eb - Profil gość_392eb
Piekny artykuł, szkoda tylko ze przewoznik do bani. Ostrzegam wszystkich przed korzystaniem z TAPa, w sytuacji gdy Wasz bagaż zaginie lub doleci do Was z opoznieniem, linia robi wszystko zeby tylko przerzucic odpowiedzialność na kogokolwiek. Falle Connosco, czyli ich tzw. Customer Service, jest przerażajacym doswiadczeniem rodem z PRL-u. Stanowczo Wam odradzam, mimo ze Portugalia to piekny kraj, aczkolwiek stycznosc z TAP Portugal moze nie byc juz takim dobrym doswiadczeniem.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama