×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


TAP rozszerza program Stopover


Linie TAP Portugal rozszerzają obowiązywania programu Stopover. Obecnie bez dodatkowych opłat pobyt w Lizbonie oraz Porto trwający do 72 godzin będą mogli zaplanować także pasażerowie udający się na Azory, Madeirę oraz Faro.


Portugalski przewoźnik zapowiada, że dzięki współpracy z ponad 150 partnerami w Lizbonie i Porto zaoferuje swoim pasażerom specjalne ceny w hotelach, darmową butelkę portugalskiego wina w restauracji oraz bezpłatne atrakcje, takie jak przejazd tuk-tukiem, wizyty w muzeach, oglądanie delfinów w rzece Sado czy warsztaty kulinarne. 

- Zapraszamy naszych pasażerów tranzytowych, by zatrzymali się i zwiedzili Portugalię, tym samym podwajając liczbę kierunków, które mogą odkryć w naszym kraju. Dowożenie turystów do Portugalii zawsze byłe jednym z głównych celów TAP i poprzez rozszerzenie programu o Azory, Madeirę i Faro jeszcze bardziej wzmacniamy ten cel - powiedział Fernando Pinto, prezes TAP.

Linie TAP Portugal uruchomiły program Portugal Stopover latem 2016 r. Początkowo program skierowany był do pasażerów podróżujących lotami dalekodystansowymi przewoźnika. Do tej pory z programu skorzystało ponad 40 tys. osób. 

Ubiegły rok przyniósł popularyzację programów stopover oferowanych przez linie lotnicze z Europy. Obecnie z tego typu oferty skorzystać mogą pasażerowie takich linii lotniczych jak Finnair, Icelandair, WOW Air czy TAP Portugal. 

Rozszerzenie programu Portugal Stopover to nie jedyna zmiana przez portugalskiego przewoźnika w sezonie letnim. Od czerwca liczba lotów z Lizbony do Faro zwiększy się z trzech do czterech dziennie natomiast z Lizbony do Ponta Delgada na Azorach z dwóch do trzech dziennie. TAP tego lata zwiększy także oferowanie na Madeirę: do Fuchal polecimy osiem razy dziennie z Lizbony oraz dwa razy dziennie z Porto. Pięć razy w tygodniu będą realizowane połączenia pomiędzy Lizboną i Porto Santo.


fot. TAP, Embraergość_d4dd5 - Profil
gość_d4dd5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie