×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Caraïbes odbiera pierwszego A350-900


Samolot dzierżawiony od AerCap został przekazany podczas ceremonii zorganizowanej w Airbus Delivery Centre w Tuluzie 28 lutego. 

Odbierając nowy samolot, Air Caraïbes zostały pierwszym francuskim przewoźnikiem eksploatującym A350 XWB. Samolot odbędzie swój pierwszy komercyjny lot do Pointe-à-Pitre i Fort-de-France 2 marca.

Air Caraïbes planuje eksploatować A350 XWB obok posiadanych już samolotów A330 na trasach między Paryżem a francuskimi Karaibami. Dotychczas 44 klientów z całego świata złożyło zamówienia na 821 sztuk A350 XWB.

Na zdjęciu od lewej do prawej: Marc Rochet, prezes zarządu Air Caraïbes, Jean-Paul Dubreuil, prezes rady nadzorczej Air Caraïbes, Didier Evrard, wiceprezes ds. programów w firmie Airbus, Eric Schulz, Rolls-Royce, prezes - Civil Aerospace, Philip Scruggs, prezes i główny dyrektor komercyjny, AerCap

Fot. AirbusTen artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_39736 - Profil
gość_39736
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie