Emirates szuka pilotów w Polsce

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
28 lutego 2017 14:36
3 komentarze
Linie Emirates organizują Dni Otwarte w Warszawie dla doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pilotów zawodowych, którzy usiądą za sterami samolotów przewoźnika.
Reklama

Wydarzenie jest okazją dla zainteresowanych pilotów, aby dowiedzieć się więcej na temat rekrutacji i zapytać pracowników o warunki pracy w Emirates.

Spotkania informacyjne odbędą się 17 marca o godzinie 10:00 i 14:00 oraz 18 marca o 10:00 w hotelu Sheraton w Warszawie (ul. Bolesława Prusa 2). Zainteresowane osoby mogą przyjść na jedno z nich bez konieczności uprzedniej rejestracji.

Linie Emirates zaproszą wybranych kandydatów na wstępną rozmowę kwalifikacyjną i test kompetencyjny, które przeprowadzane są drogą elektroniczną. Dzięki temu można wziąć udział w rekrutacji o dowolnej porze, nie wychodząc z domu.

Osoby, które nie będą mogły przyjść na Dni Otwarte, a chciałyby pracować w liniach Emirates, mogą również wysłać swoje zgłoszenie przez Internet. Wszyscy kandydaci otrzymają natychmiastowe potwierdzenie przyjęcia aplikacji.

Piloci Emirates otrzymują atrakcyjne, wolne od podatku wynagrodzenie, ubezpieczenie zdrowotne i pakiet stomatologiczny, coroczny płatny urlop oraz zakwaterowanie w Dubaju.

Ponadto pierwsi oficerowie mogą liczyć na dość szybki awans na kapitana.

Więcej informacji na temat procesu rekrutacji i kryteriów wyboru znajduje się na stronie: www.emirates.com/pilots.

fot. Emirates

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
wyluzowany 2017-03-06 09:19   
wyluzowany - Profil wyluzowany
gość_b09e4
A to ciekawe, bo z moich przecieków wynika, że A388 w Warszawie na stałe nie będzie. Zresztą dla WAW lepsza była by druga rotacja na 77W niż taki A388. Pojedyncze przyloty zgoda, ale na stałe to go raczej nie będzie.
gość_b09e4 2017-02-28 20:58   
gość_b09e4 - Profil gość_b09e4
@lysypiotr76, obok Pana Tomasza siedział kapitan ''Robinson Crusoe''. Kto leciał na górze z przodu, wie skąd ten przydomek:-) Szefowa pokładu także z Polski. Wspaniała, profesjonalna załoga. Przy okazji mały przeciek z Dubaju. Wkrótce będzie jeszcze jeden lot na A380, a od czerwca grubas na stałe do/z WAW.
lysypiotr76 2017-02-28 18:14   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
W czasie ostatniej wizyty A380 w Warszawie w kabinie pilotów obok kapitana siedział pierwszy oficer, Polak Tomasz Lubaczewski.
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama