×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lux Express wycofuje się z Polski


Przewoźnik autokarowy Lux Express poinformował o wycofaniu się z polskiego rynku i zawieszeniu niemal wszystkich tras w dotychczasowej siatce połączeń.


Po dokonaniu głębszej analizy firma Lux Express postanowiła zweryfikować swoją strategię biznesową i skupić się na rozwoju na rynkach bałtyckich. Od 1 kwietnia 2017 roku ulegają zawieszeniu trasy międzynarodowe z Warszawy i Krakowa do Pragi, Brna, Budapesztu, Wiednia, Bratysławy i Donovaly. Nadal będzie możliwe korzystanie z oferty Lux Express na trasach z Warszawy do krajów bałtyckich - bez zmian pozostaną dostępne 4 połączenia dziennie na trasie Warszawa-Kowno-Wilno.
 
Jak zapowiedział przewoźnik, biuro obsługi klienta skontaktuje się bezpośrednio ze wszystkimi osobami, które posiadają bilety na podróże od 1 kwietnia 2017. Koszty zakupu biletów zostaną zwrócone.
 
W trakcie ostatnich 2 lat działalności w Polsce Lux Express przewiózł łącznie około 700 000 pasażerów na trasach krajowych i miedzynarodowych. Autobusy Lux Express Polska przejechały łącznie około 7,5 mln kilometrów, a sama firma zatrudniła 130 pracowników.gość_ca617 - Profil
gość_ca617
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie