Malta, Rzym i Budapeszt najpopularniejsze w Wizz Tours

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
23 lutego 2017 15:20
1 komentarz
Polacy najchętniej wybierają pakiety wakacyjne na Maltę, do Rzymu, Budapesztu, Barcelony i Larnaki na Cyprze - wynika z danych touroperatora Wizz Tours. Przeciętna długość pobytu to około pięciu dni.
Reklama
Najczęściej rezerwacje dokonywane są dla dwu- lub trzyosobowych grup. Średnia kwota za rezerwację pakietu wynosi 570 euro; najniższa, rekordowa kwota za pakiet to jedyne 14 euro. Polacy preferują hotele trzygwiazdkowe.

- Miniony rok z pewnością możemy zaliczyć do udanych. Obserwujemy znaczący wzrost, zwłaszcza w Polsce. To dowód na to, że oferta Wizz Tours spełnia potrzeby i oczekiwania podróżujących. Oczywiście znaczącą rolę odgrywa zastosowanie innowacyjnych rozwiązań oraz fakt, iż nasza spółka macierzysta Wizz Air stale i dynamicznie rozwija siatkę połączeń z Polski - powiedział Istvan Csanalosi, dyrektor generalny Wizz Tours.

Obecnie Wizz Tours proponuje egzotyczne kierunki, takie jak Wyspy Kanaryjskie (Teneryfa i Lanzarote) oraz Dubaj, Larnaka i Rejkiawik. Od marca oferta firmy zostanie wzbogacona o Santander (loty z Warszawy), a także cztery nowe trasy z Katowic (Malta, Lizbona, Rejkiawik i Katania).

Wizz Tours niezmiennie oferuje stale rozwijający się i bogaty wybór miejsc idealnych na letni wypoczynek poza Polską. W tym roku spodziewane jest duże zainteresowanie Korfu, Bourgas i Splitem. Wizz Tours oferuje aktualnie ponad 30 000 możliwości zakwaterowania w całej sieci kierunków obsługiwanych przez firmę.

Ostatnie komentarze

gość_7f958 2017-02-24 15:45   
gość_7f958 - Profil gość_7f958
Ciekawa oferta lotów z Rumunii i z Polski , ale całkowity brak połączeń między tymi krajami.A przecież piękne Karpaty i bardzo atrakcyjne miasta Rumunii warte odwiedzenia. Takie jak Jassy, Timisoara, Braszow, Sibiu czy Sighisoara. Od czerwca będa loty Warszawa Bukareszt liniami Wizz Air, ale ceny tez wysokie, podobne do cen w Locie
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy