×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Malta: Zmiany w lotach do Niemiec


W zbliżającym się sezonie letnim Air Malta znacząco ograniczy oferowanie do Berlina i Frankfurtu. Z kolei zaoferuje więcej lotów do Monachium.


Rejsy z Malty do Berlina-Tegel zostaną zredukowane z trzech (czterech w sezonie 2016) do jednego. Linia będzie latała bezpośrednio do stolicy Niemiec tylko w niedziele.

Od 3 maja br. zostaną całkowicie zawieszone loty do Frankfurtu. Trasa ta będzie wygaszana stopniowo, gdyż w okresie od 25 marca do 2 maja br. oferowane będą 1-2 rejsy w tygodniu. Obecnie na pokładach samolotów narodowego przewoźnika Malty polecieć można w poniedziałki, środy, piątki i soboty. Bezpośrednie połączenie do największego portu lotniczego Niemiec zapewnia także Lufthansa (do dwóch razy dziennie w sezonie). Obowiązuje na nim umowa code-share z Air Maltą.

Maltańska linia rozwinie jednak połączenie z Monachium. Od 26 marca br. liczba lotów do Bawarii zostanie zwiększona z 8 do 10 (w stosunku do sezonu letniego 2016), a od 1 lipca - oferowane będą dwa loty dziennie. Także i na tej trasie obowiązuje umowa code-share z niemieckim narodowym przewoźnikiem, który prócz tego oferuje od 4 do 7 bezpośrednich rejsów tygodniowo.
gość_d42a4 - Profil
gość_d42a4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie