Air Malta: Zmiany w lotach do Niemiec

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
23 lutego 2017 07:20
W zbliżającym się sezonie letnim Air Malta znacząco ograniczy oferowanie do Berlina i Frankfurtu. Z kolei zaoferuje więcej lotów do Monachium.
Reklama

Rejsy z Malty do Berlina-Tegel zostaną zredukowane z trzech (czterech w sezonie 2016) do jednego. Linia będzie latała bezpośrednio do stolicy Niemiec tylko w niedziele.

Od 3 maja br. zostaną całkowicie zawieszone loty do Frankfurtu. Trasa ta będzie wygaszana stopniowo, gdyż w okresie od 25 marca do 2 maja br. oferowane będą 1-2 rejsy w tygodniu. Obecnie na pokładach samolotów narodowego przewoźnika Malty polecieć można w poniedziałki, środy, piątki i soboty. Bezpośrednie połączenie do największego portu lotniczego Niemiec zapewnia także Lufthansa (do dwóch razy dziennie w sezonie). Obowiązuje na nim umowa code-share z Air Maltą.

Maltańska linia rozwinie jednak połączenie z Monachium. Od 26 marca br. liczba lotów do Bawarii zostanie zwiększona z 8 do 10 (w stosunku do sezonu letniego 2016), a od 1 lipca - oferowane będą dwa loty dziennie. Także i na tej trasie obowiązuje umowa code-share z niemieckim narodowym przewoźnikiem, który prócz tego oferuje od 4 do 7 bezpośrednich rejsów tygodniowo.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama