Niecały miesiąc do Gali "Najlepsza Linia Lotnicza"

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
20 lutego 2017 08:00
6 komentarzy
Już za niecały miesiąc, a dokładnie 16 marca, w Rzeszowie zgromadzą się najważniejsi przedstawiciele branży lotniczej. Odbędzie się wtedy Gala wieńcząca plebiscyt "Najlepsza Linia Lotnicza".
Reklama

Gala wieńcząca tegoroczny Plebiscyt "Najlepsza Linia Lotnicza" odbędzie się 16 marca w rzeszowskiej G2A Arena. Organizatorem Gali będzie Port Lotniczy "Rzeszów-Jasionka". Wydarzenie odbędzie się już po raz 13.

Oddaj głos na najlepszą linie lotniczą 2016 roku! Do wygrania trzy vouchery na zakupy w sklepach lotniskowych o wartości 500 zł każdy od Lagardere. Głosowanie trwa do 5 marca br.

Przed Galą zaplanowanych zostało kilka paneli dyskusyjnych, w trakcie których przedstawiciele branży będą mogli we własnym gronie porozmawiać m.in. o sektorze travel retail, rynku czarterowym i lotniczym cargo. Szczegóły wraz z listą panelistów podamy już wkrótce.

- Cieszę się, że po raz pierwszy ta prestiżowa impreza zagości na Podkarpaciu, w sercu Doliny Lotniczej - mówi Michał Tabisz, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. - Nie jesteśmy przesądni i wierzymy, że trzynasta edycja Gali będzie najbardziej udaną w historii tej imprezy.

- Plebiscyt "Najlepsza Linia Lotnicza" oraz wieńcząca go Gala to stałe i ważne wydarzenia w życiu lotniczej branży w Polsce. Cieszymy się, że po raz pierwszy gala odbędzie się w Rzeszowie, mieście związanym z przemysłem lotniczym od dawna. Zależy nam na tym, aby pokazywać, że rozwój lotnictwa pozytywnie wpływa na gospodarkę całego kraju – podkreślił Paweł Cybulak, redaktor naczelny Pasazer.com.


Gospodarzem i współorganizatorem Gali będzie G2A Arena, jedno z najnowszych centrów wystawienniczo-konferencyjnych w Polsce.

- To bardzo ważne, że Gala wieńcząca Plebiscyt Pasazer.com odbędzie się na Podkarpaciu - w województwie, którego jedną z wiodących inteligentnych specjalizacji jest właśnie lotnictwo. Nasz obiekt - G2A Arena - położony przy samym Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka wydawał się być oczywistym wyborem. Jestem przekonany, że wybór tego regionu jako gospodarza Gali przyczyni się do rozbudowy siatki połączeń lotniczych z serca Podkarpacia - wskazał Kamil Szymański, prezes CWK Operator (G2A Arena).

Wieńcząca Plebiscyt gala to co roku okazja do spotkania przedstawicieli linii lotniczych, lotnisk, firm usługowych z tej branży, touroperatorów, agentów podróży, a także reprezentantów urzędów i administracji. Wydarzenie gromadzi rokrocznie kilkaset osób, w tym gości z zagranicy. Dla gospodarza Gali to szansa na zaprezentowanie swojego miasta i lotniska, a także na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

W Plebiscycie internauci jak co roku wybiorą najlepsze linie lotnicze w pięciu kategoriach: przewoźników tradycyjnych w segmencie lotów krótkodystansowych, tradycyjnych w segmencie lotów dalekodystansowych, niskokosztowych, czarterowych oraz nielatających z Polski.

Do tego Kapituła Plebiscytu złożona z ekspertów, dziennikarzy i przedstawicieli branży wybierze najlepszą linię biznesową, wydarzenie roku, trasę roku oraz menedżera roku. Stowarzyszenie Praw Pasażerów „Przyjazne Latanie” wręczy także nagrodę dla linii najbardziej przyjaznej pasażerom.


Gospodarzami wcześniejszych edycji Gali były m.in. Warszawa, Kraków, Gdańsk, Katowice i Lublin. W zeszłym roku nagrody w głównych kategoriach trafiły do Ryanaira, LOT-u, Lufthansy, Small Planet Airlines i Singapore Airlines. Oddano wtedy niemal 30 tys. głosów.

Serwis Pasazer.com, organizator Plebiscytu, to największy w Polsce portal podróżniczo-lotniczy. Czyta go 250 tys. osób miesięcznie – wśród nich są zarówno pasażerowie szukający tanich biletów i inspiracji do podróży, jak i przedstawiciele wszystkich największych firm z branży lotniczej i turystycznej w kraju.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_6fb81 2017-02-24 19:36   
gość_6fb81 - Profil gość_6fb81
Ale to szef Ryanair zabiega o to aby Franciszek wracał jego linią lotniczą a nie na odwrót lecz wydaje mi sie że dziś poniekąd dostał odpowiedz w formie wypowiedzi Papierza o fałszywych katolikach o szefach którzy nie płacą godnie swoim pracownikom itp . Ta jego wypowiedź w 100% pasuje do firmy Ryanair
gość_8ca7a 2017-02-23 14:23   
gość_8ca7a - Profil gość_8ca7a
A Franciszek to lepszy od przeciętnego człowieka, który lata ryanem? Czapka by mu z głowy nie spadła.
Co do pozostałych argumentów na krytykę Ryana to zgoda.
gość_6fb81 2017-02-22 18:56   
gość_6fb81 - Profil gość_6fb81
Ja ludzie mogą głosować na ryanair linie która nie szanuje swoich pracowników gdzie ludzie zarabiają czasem po 1000 pln miesięcznie na firmę która aby wykorzystywać swoich pracowników wykorzystuje każdy kruczek prawny np to że wszyscy są zatrudnieni w Irlandii ale już stawki wynagrodzenia są różne w każdym kraju dla lini w której aby dostąpić bycia pracownikiem musisz zapłacić ponad 8 tys pln firmie w której za każde badania lekarskie musisz sobie zapłacić sam a już szczytem chamstwa była propozycja szefa lini aby papież Franciszek wracał ich samolotem z Irlandii po prostu szok
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama