×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Niecały miesiąc do Gali "Najlepsza Linia Lotnicza"


Już za niecały miesiąc, a dokładnie 16 marca, w Rzeszowie zgromadzą się najważniejsi przedstawiciele branży lotniczej. Odbędzie się wtedy Gala wieńcząca plebiscyt "Najlepsza Linia Lotnicza".


Gala wieńcząca tegoroczny Plebiscyt "Najlepsza Linia Lotnicza" odbędzie się 16 marca w rzeszowskiej G2A Arena. Organizatorem Gali będzie Port Lotniczy "Rzeszów-Jasionka". Wydarzenie odbędzie się już po raz 13. 

Oddaj głos na najlepszą linie lotniczą 2016 roku! Do wygrania trzy vouchery na zakupy w sklepach lotniskowych o wartości 500 zł każdy od Lagardere. Głosowanie trwa do 5 marca br.

Przed Galą zaplanowanych zostało kilka paneli dyskusyjnych, w trakcie których przedstawiciele branży będą mogli we własnym gronie porozmawiać m.in. o sektorze travel retail, rynku czarterowym i lotniczym cargo. Szczegóły wraz z listą panelistów podamy już wkrótce. 

Cieszę się, że po raz pierwszy ta prestiżowa impreza zagości na Podkarpaciu, w sercu Doliny Lotniczej - mówi Michał Tabisz, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. - Nie jesteśmy przesądni i wierzymy, że trzynasta edycja Gali będzie najbardziej udaną w historii tej imprezy.

- Plebiscyt "Najlepsza Linia Lotnicza" oraz wieńcząca go Gala to stałe i ważne wydarzenia w życiu lotniczej branży w Polsce. Cieszymy się, że po raz pierwszy gala odbędzie się w Rzeszowie, mieście związanym z przemysłem lotniczym od dawna. Zależy nam na tym, aby pokazywać, że rozwój lotnictwa pozytywnie wpływa na gospodarkę całego kraju – podkreślił Paweł Cybulak, redaktor naczelny Pasazer.com.


Gospodarzem i współorganizatorem Gali będzie G2A Arena, jedno z najnowszych centrów wystawienniczo-konferencyjnych w Polsce.

To bardzo ważne, że Gala wieńcząca Plebiscyt Pasazer.com odbędzie się na Podkarpaciu - w województwie, którego jedną z wiodących inteligentnych specjalizacji jest właśnie lotnictwo. Nasz obiekt - G2A Arena - położony przy samym Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka wydawał się być oczywistym wyborem. Jestem przekonany, że wybór tego regionu jako gospodarza Gali przyczyni się do rozbudowy siatki połączeń lotniczych z serca Podkarpacia - wskazał Kamil Szymański, prezes CWK Operator (G2A Arena).

Wieńcząca Plebiscyt gala to co roku okazja do spotkania przedstawicieli linii lotniczych, lotnisk, firm usługowych z tej branży, touroperatorów, agentów podróży, a także reprezentantów urzędów i administracji. Wydarzenie gromadzi rokrocznie kilkaset osób, w tym gości z zagranicy. Dla gospodarza Gali to szansa na zaprezentowanie swojego miasta i lotniska, a także na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

W Plebiscycie internauci jak co roku wybiorą najlepsze linie lotnicze w pięciu kategoriach: przewoźników tradycyjnych w segmencie lotów krótkodystansowych, tradycyjnych w segmencie lotów dalekodystansowych, niskokosztowych, czarterowych oraz nielatających z Polski.

Do tego Kapituła Plebiscytu złożona z ekspertów, dziennikarzy i przedstawicieli branży wybierze najlepszą linię biznesową, wydarzenie roku, trasę roku oraz menedżera roku. Stowarzyszenie Praw Pasażerów „Przyjazne Latanie” wręczy także nagrodę dla linii najbardziej przyjaznej pasażerom.


Gospodarzami wcześniejszych edycji Gali były m.in. Warszawa, Kraków, Gdańsk, Katowice i Lublin. W zeszłym roku nagrody w głównych kategoriach trafiły do Ryanaira, LOT-u, Lufthansy, Small Planet Airlines i Singapore Airlines. Oddano wtedy niemal 30 tys. głosów.

Serwis Pasazer.com, organizator Plebiscytu, to największy w Polsce portal podróżniczo-lotniczy. Czyta go 250 tys. osób miesięcznie – wśród nich są zarówno pasażerowie szukający tanich biletów i inspiracji do podróży, jak i przedstawiciele wszystkich największych firm z branży lotniczej i turystycznej w kraju. gość_d66bb - Profil
gość_d66bb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie