×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Juneyao Airlines zamawiają pięć boeingów 787-9


Linie Juneyao Airlines zamówiły pięć boeingów 787-9 o wartości katalogowej 1,32 mld dolarów.


Najnowsze zamówienie Juneyao Airlines, które zawiera także opcje na zakup kolejnych pięciu maszyn, jest pierwszym zamówieniem maszyn szerokokadłubowych, które złożył przewoźnik oraz pierwszym zamówieniem boeingów - do tej pory flota Juneyao Airlines opierała się wyłącznie na airbusach z rodziny A320. 

- Naszą strategiczną wizją jest rozwój w kierunku stania się międzynarodową linią lotniczą, która oferuje wysokiej jakości serwis i rozbudowaną siatkę połączeń, jednocześnie utrzymując znakomitą dochodowość. Dzisiejsze zamówienie zapewni ogromną rolę w rozwoju naszego biznesu w ciągu najbliższych lat i cieszymy się, że będziemy mogli rozwijać nasze relacje w Boeingiem w przyszłości - powiedział Junjin Wang, prezes Juneyao Airlines. 

- Cieszymy się mogąc powitać Juneyao Airlines jako nowego klienta Boeinga. To zamówienie potwierdza zaufanie do boeingów 787 Dreamliner, który to samolot jest pierwszym wyborem wielu operatorów floty wąskokadłubowej chcących uruchomić operacje samolotami szerokokadłubowymi - powiedział Rick Anderson, wiceprezes sprzedaży Boeinga na region Azji Północno-Wschodniej. 

Założone w 2005 roku linie lotnicze Juneyao Airlines są jednym z największych chińskich prywatnych przewoźników. Przewoźnik, który operuje z dwóch szanghajskich lotnisk, Pudong International oraz Hongqiao International, oferuje tygodniowo 1,7 tys połączeń do 69 kierunków i dysponuje flotą 56 samolotów rodziny airbus A320. W drugim kwartale tego roku Juneyao Airlines staną się “Conneting Partner” sojuszu Star Alliance. 


fot. Boeinggość_fe704 - Profil
gość_fe704
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie