×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pierwszy A320neo z silnikami CFM dla Air India


Linie Air India po odebraniu pierwszego z 14 samolotów wydzierżawionych od ALAFCO Aviation Lease And Finance Company z siedzibą w Kuwejcie zostały najnowszym operatorem airbusa A320neo. Linie te stały się też pierwszym operatorem tych samolotów z silnikami CFM.


Jest to jednocześnie dostawa pierwszego samolotu A320neo dla ALAFCO w ramach złożonego przez tę firmę zamówienia na 85 maszyn z tej rodziny. Nowy A320neo dołączy do eksploatowanej obecnie przez Air India floty 66 samolotów Airbusa z rodziny A320.

Za pośrednictwem sieci ponad 45 hinduskich dostawców ponad 6000 specjalistów w Indiach bezpośrednio i pośrednio uczestniczy w realizacji wszystkich programów Airbusa. Każdy produkowany obecnie samolot został częściowo wykonany w Indiach. Rodzina samolotów A320neo została wyposażona w najnowsze rozwiązania technologiczne, w tym w silniki nowej generacji oraz nowe końcówki skrzydeł, które razem przynoszą ponad 15 proc. oszczędności w zużyciu paliwa od pierwszego dnia eksploatacji, a 20 proc. oszczędności do 2020 r.

Silnik CFM International LEAP-1A to jedna z dwóch dostępnych opcji silnikowych dla modelu A320neo. Drugim wariantem jest produkowany przez Pratt & Whitney model PW1100G.gość_d42a4 - Profil
gość_d42a4
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie