×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowy p.o. Wiceprezesa ds. Standardów Lotniczych w ULC


Po odwołaniu w dn. 13.02.2017 ze stanowiska Macieja Kozłowskiego, Minister Infrastruktury i Budownictwa na podst. art. 20 ust. 3 ustawy z dn. 3 lipca 2002 r. - Prawo Lotnicze, powierzył obowiązki Wiceprezesa ds. Standardów Lotniczych Michałowi Witkowskiemu.


Michał Witkowski (ur. w 1976 r.), w przeszłości był już związany z Urzędem Lotnictwa Cywilnego, kiedy w lata 2012-2014 pełnił obowiązki Naczelnika Inspektoratu Transportu Lotniczego. Bezpośrednio przed powołaniem go przez Ministra, przez trzy lata pracował w Przedsiębiorstwie Państwowym "Porty Lotnicze", gdzie pełnił m.in. funkcję Szefa Służby Zarządzania Operacyjnego Lotniska Chopina oraz Szafa Służby Zarządzania Bezpieczeństwem.

Nowy p.o. Wiceprezesa ds. Standardów Lotniczych może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w sektorze lotniczym. Przy czym z operacjami lotniczymi związany jest od 1996 r. Był m.in. ekspertem nadzoru ds. operacyjnych przy EASA. Ma licencję dyspozytora lotniczego, zajmował się planowaniem i nadzorem nad operacjami przewozu lotniczego. Przez 11 lat pracował także w obsłudze naziemnej.

Swoją nową funkcję Witkowski będzie pełnił do czasu obsadzenia tego stanowiska w drodze naboru.gość_a0819 - Profil
gość_a0819
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie