Nowy p.o. Wiceprezesa ds. Standardów Lotniczych w ULC

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
16 lutego 2017 12:23
Po odwołaniu w dn. 13.02.2017 ze stanowiska Macieja Kozłowskiego, Minister Infrastruktury i Budownictwa na podst. art. 20 ust. 3 ustawy z dn. 3 lipca 2002 r. - Prawo Lotnicze, powierzył obowiązki Wiceprezesa ds. Standardów Lotniczych Michałowi Witkowskiemu.
Reklama

Michał Witkowski (ur. w 1976 r.), w przeszłości był już związany z Urzędem Lotnictwa Cywilnego, kiedy w lata 2012-2014 pełnił obowiązki Naczelnika Inspektoratu Transportu Lotniczego. Bezpośrednio przed powołaniem go przez Ministra, przez trzy lata pracował w Przedsiębiorstwie Państwowym "Porty Lotnicze", gdzie pełnił m.in. funkcję Szefa Służby Zarządzania Operacyjnego Lotniska Chopina oraz Szafa Służby Zarządzania Bezpieczeństwem.

Nowy p.o. Wiceprezesa ds. Standardów Lotniczych może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w sektorze lotniczym. Przy czym z operacjami lotniczymi związany jest od 1996 r. Był m.in. ekspertem nadzoru ds. operacyjnych przy EASA. Ma licencję dyspozytora lotniczego, zajmował się planowaniem i nadzorem nad operacjami przewozu lotniczego. Przez 11 lat pracował także w obsłudze naziemnej.

Swoją nową funkcję Witkowski będzie pełnił do czasu obsadzenia tego stanowiska w drodze naboru.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama