×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Będzie więcej tanich dalekich lotów z Malezji


AirAsia X jeszcze tego lata uruchomi loty do Stanów Zjednoczonych, a Malindo Air, malezyjski oddział indonezyjskiej Lion Air, poleci z Kuala Lumpur do Arabii Saudyjskiej.


Połączenie AirAsia X z Kuala Lumpur na Hawaje przez Osakę wystartuje w czerwcu. Malindo Air otworzy nową trasę do Dżuddy w Arabii Saudyjskiej jeszcze w lutym. Pierwszy lot zaplanowano na 21 lutego. Przewoźnik zamierza początkowo latać dwa razy dziennie, a od końca marca - codziennie. 

Loty malezyjskiego oddziału Lion Air Group będą wykonywane wąskokadłubowymi boeingami 737-900ER z międzylądowaniem w Ahmedabadzie w Indiach. Przewoźnik zapowiedział wprawdzie pozyskanie szerokokadłubowych airbusów A330, ale na razie nie wiadomo, kiedy nastąpi ich dostawa. 

AirAsia X oferuje obecnie loty z Kuala Lumpur do Dżuddy cztery razy w tygodniu. Na tej trasie latają także codziennie samoloty linii Saudia.gość_ca617 - Profil
gość_ca617
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie