×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Stansted wydłuża czas korzystania z internetu


Od początku lutego lotnisko Londyn-Stansted udostępnia pasażerom bezpłatny internet przez cztery godziny. Wcześniej była to tylko godzina.


Poza wydłużeniem limitu czasowego korzystania z internetu, port lotniczy zadbał też o to, by sieć Wi-Fi była lepiej dostępna. Teraz bezpłatny internet dostępny jest w większości miejsc, gdzie przebywają pasażerowie, w tym przy stanowiskach odpraw, w strefie odlotów, w hali przylotów oraz przy bramkach. Dodatkowo pasażerowie mogą bezpłatnie ładować swoje urządzenia mobilne w większości barów i restauracji na terenie lotniska oraz w wyznaczonych punktach w strefie odlotów. 

- Dzięki uwagom zgłaszanym przez pasażerów i naszym własnym ankietom wiemy, na czym zależy naszym pasażerom gdy przebywają na lotnisku i jakie usługi cenią sobie najbardziej. Jedną z takich usług jest dostęp do sprawdzonej i wygodnej bezpłatnej sieci Wi-Fi, dlatego bardzo ważne jest by pozytywnie na to odpowiedzieć i spełnić oczekiwania pasażerów. Rozszerzenie bezpłatnej usługi Wi-Fi jest przykładem wprowadzenia ważnych udogodnień, które zrealizowaliśmy lub planujemy zrealizować oraz kolejnym krokiem na naszej drodze by poprawiać jakość podróży pasażerów przez Stansted - powiedział Daniel Gallo, dyrektor ochrony i obsługi pasażerów portu lotniczego Stansted. 

Połączenia z większości polskich lotnisk do portu lotniczego Londyn-Stansted realizują linie lotnicze Ryanair.

fot. Stansted Airportgość_034c8 - Profil
gość_034c8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie