Stansted wydłuża czas korzystania z internetu

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
09 lutego 2017 08:00
Od początku lutego lotnisko Londyn-Stansted udostępnia pasażerom bezpłatny internet przez cztery godziny. Wcześniej była to tylko godzina.
Reklama
Poza wydłużeniem limitu czasowego korzystania z internetu, port lotniczy zadbał też o to, by sieć Wi-Fi była lepiej dostępna. Teraz bezpłatny internet dostępny jest w większości miejsc, gdzie przebywają pasażerowie, w tym przy stanowiskach odpraw, w strefie odlotów, w hali przylotów oraz przy bramkach. Dodatkowo pasażerowie mogą bezpłatnie ładować swoje urządzenia mobilne w większości barów i restauracji na terenie lotniska oraz w wyznaczonych punktach w strefie odlotów.

- Dzięki uwagom zgłaszanym przez pasażerów i naszym własnym ankietom wiemy, na czym zależy naszym pasażerom gdy przebywają na lotnisku i jakie usługi cenią sobie najbardziej. Jedną z takich usług jest dostęp do sprawdzonej i wygodnej bezpłatnej sieci Wi-Fi, dlatego bardzo ważne jest by pozytywnie na to odpowiedzieć i spełnić oczekiwania pasażerów. Rozszerzenie bezpłatnej usługi Wi-Fi jest przykładem wprowadzenia ważnych udogodnień, które zrealizowaliśmy lub planujemy zrealizować oraz kolejnym krokiem na naszej drodze by poprawiać jakość podróży pasażerów przez Stansted - powiedział Daniel Gallo, dyrektor ochrony i obsługi pasażerów portu lotniczego Stansted.

Połączenia z większości polskich lotnisk do portu lotniczego Londyn-Stansted realizują linie lotnicze Ryanair.

fot. Stansted Airport

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama