Blogerzy zarobią dzięki nowej aplikacji

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
09 lutego 2017 07:10
Sfinansowana poprzez serwis crowdfundingowy aplikacja GPSmyCity dzięki technologii GPS pozwoli czytelnikom blogów odnaleźć opisane miejsca. Dzięki temu autorzy tekstów mają więcej zarabiać.
Reklama

Nowa aplikacja właśnie zrealizowała swój cel finansowy w serwisie Kickstarter - twórcy aplikacji prosili o 18 tys. dolarów. 8 lutego, na tydzień przed zakończeniem zbiórki, 295 osoby wsparły projekt sumą prawie 22 tys. dolarów.

Jak zapowiadają twórcy, nowa aplikacja pomoże użytkownikom pójść śladami swoich ulubionych autorów blogów dzięki tekstom wzbogaconym o mapy, zdjęcia i wskazówki jak dotrzeć do opisanego miejsca. Inteligentne artykuły będą mogły być pobrane w formie aplikacji mobilnej, dzięki czemu będzie można je czytać także w trybie offline. Po tym, gdy użytkownik zadecyduje, które atrakcje turystyczne chce odwiedzić, wbudowany system nawigacji odnajdzie jego pozycję i lokalizację atrakcji.

Twórcy aplikacji tłumaczą, że "element ludzki podróżowania nigdy nie może być zastąpiony", stąd też ich celem jest przekazać artykuły i posty na blogach tym osobom, które chcą czytać je w czasie, gdy odwiedzają wybrane miejsca. Serwis współpracuje z setkami profesjonalnych autorów blogów, oferując 6 tys. przewodników w ponad 750 miastach na świecie.

Czytelnicy mogą bezpłatnie pobierać i czytać artykułu lub zapłacić za wersję premium wyposażoną w nawigację. Większa cześć pieniędzy z opłat za wersję premium trafi do autorów artykułów.

fot. GPSmyCity
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama