×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Blogerzy zarobią dzięki nowej aplikacji


Sfinansowana poprzez serwis crowdfundingowy aplikacja GPSmyCity dzięki technologii GPS pozwoli czytelnikom blogów odnaleźć opisane miejsca. Dzięki temu autorzy tekstów mają więcej zarabiać.


Nowa aplikacja właśnie zrealizowała swój cel finansowy w serwisie Kickstarter - twórcy aplikacji prosili o 18 tys. dolarów. 8 lutego, na tydzień przed zakończeniem zbiórki, 295 osoby wsparły projekt sumą prawie 22 tys. dolarów. 

Jak zapowiadają twórcy, nowa aplikacja pomoże użytkownikom pójść śladami swoich ulubionych autorów blogów dzięki tekstom wzbogaconym o mapy, zdjęcia i wskazówki jak dotrzeć do opisanego miejsca. Inteligentne artykuły będą mogły być pobrane w formie aplikacji mobilnej, dzięki czemu będzie można je czytać także w trybie offline. Po tym, gdy użytkownik zadecyduje, które atrakcje turystyczne chce odwiedzić, wbudowany system nawigacji odnajdzie jego pozycję i lokalizację atrakcji. 

Twórcy aplikacji tłumaczą, że "element ludzki podróżowania nigdy nie może być zastąpiony", stąd też ich celem jest przekazać artykuły i posty na blogach tym osobom, które chcą czytać je w czasie, gdy odwiedzają wybrane miejsca. Serwis współpracuje z setkami profesjonalnych autorów blogów, oferując 6 tys. przewodników w ponad 750 miastach na świecie. 

Czytelnicy mogą bezpłatnie pobierać i czytać artykułu lub zapłacić za wersję premium wyposażoną w nawigację. Większa cześć pieniędzy z opłat za wersję premium trafi do autorów artykułów. 

fot. GPSmyCitygość_efd74 - Profil
gość_efd74
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie