×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


WOW Air wprowadza klasę biznes


Islandzki przewoźnik niskokosztowy WOW Air od 1 czerwca wprowadzi ofertę Wow Biz, która ma zagwarantować pasażerom wyższy komfort we wciąż przystępnej cenie.


W ramach taryfy Wow Biz pasażerowie podróżujący szerokokadłubowymi samolotami airbus A330 z bazy linii w Keflaviku na Islandii na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych otrzymają możliwość przewozu dwóch sztuk bagażu podręcznego (w tym jednego pełnowymiarowego), darmowy bagaż rejestrowany, miejsce na pokładzie z większą ilością miejsca na nogi (ok. 94 cm odległości między rzędami w porównaniu do 76 cm w klasie ekonomicznej) i priorytetowy boarding. Otrzymają także darmowy ciepły posiłek i napoje na pokładzie. 

WOW Air wprowadzi taryfę do sprzedaży 1 marca, a pierwsze loty z nową kabiną zostaną wykonane 1 czerwca br. 

Linia zaproponuje pasażerom także nową taryfę Wow Plus, która obejmuje dwie sztuki bagażu podręcznego, bagaż rejestrowany i możliwość zwrotu biletu. 

W podstawowej taryfie Wow Basic podróżni za darmo mogą wziąć na pokład tylko bagaż podręczny mieszczący się pod poprzedzającym fotelem. Wszystkie usługi dodatkowe nadal będzie można dokupić bez konieczności wykupu pakietu Plus albo Biz. 

Przewoźnik zaoferuje także pasażerom lecącym mniejszymi airbusami A320 i A321 (w tym od czerwca na trasie do Warszawy) możliwość wykupu miejsca z większą ilością miejsca na nogi. Dostępne są fotele XL (81-86 cm odstępu) i XXL (89-94 cm). gość_39736 - Profil
gość_39736
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie