Brussels Airlines mają aplikację mobilną

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
06 lutego 2017 09:00
Linie Brussels Airlines rozpoczęły proces digitalizacji i udostępniły pasażerom aplikację mobilną. Jest ona dostępna na urządzenia z systemami Android i iOS.
Reklama
Przewoźnik zapowiedział, że obecny rok będzie okresem transformacji cyfrowej. Linia niedawno wysłała 10-milionową mobilną kartę pokładową, codziennie odpowiada też na ponad 500 pytań od klientów za pośrednictwem portali społecznościowych Facebook i Twitter. Według Brussels Airlines oznacza to, że pasażerowie są gotowi na coraz większe wykorzystanie narzędzi cyfrowych.

- Niemal 35 proc. naszej sprzedaży obecnie ma miejsce na stronie internetowej Brussels Airlines. Musimy wzmocnić nasze platformy cyfrowe również dla osób, które kupiły bilety za pośrednictwem agencji podróży. Potrzebują oni dokładnych informacji na temat lotów i zmian rezerwacji bez kontaktu z linią tradycyjnymi kanałami. Aplikacja to pierwszy krok, ale planujemy znacznie więcej - powiedział Sebastien Scarmure, wiceprezes ds. e-commerce i rozwiązań mobilnych.


Planowane jest m.in. przeprojektowanie strony internetowej, aby gwarantowała większą personalizację. Narzędzia cyfrowe mają też usprawnić przepływ informacji między klientami oraz pracownikami firmy, a także w obrębie firmy.

Aplikacja mobilna umożliwia dokonanie rezerwacji biletów, odprawy i uzyskanie informacji na temat lotów. Planowane są aktualizacje, które obejmą między innymi powiadomienia push. Aplikację można pobrać w App Store i Google Play.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama