×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Bangkok nie w 2017 r.


Wbrew informacjom "Bangkok Post", PLL LOT nie uruchomią w tym roku bezpośrednich połączeń z Warszawy do Bangkoku - wynika z informacji Pasazer.com. Mogą one ruszyć dopiero w 2018 r., ale na razie nie zapadły żadne decyzje.Jak wynika z informacji Pasazer.com, LOT nadal rozważa uruchomienie bezpośredniego połączenia do Bangkoku, ale na pewno nie nastąpi to w tym roku. Nie wiadomo zresztą, czy w ogóle, bo zarząd linii nie podjął decyzji o rejsach do stolicy Tajlandii. 

O tym, że loty z Warszawy do Bangkoku ruszą jeszcze w 2017 r., poinformował tajski minister transportu Arkhom Termpittayapaisith. Informował o tym "Bangkok Post". Według zapowiedzi Arkhoma loty odbywałyby się codziennie - według naszych informacji, jeśli połączenie zostanie uruchomione, nie będzie ono jednak obsługiwane tak często. 

LOT latał do Bangkoku do 2000 r. Potem między Polską a Tajlandią wykonywane są jedynie połączenia czarterowe. Część z nich obsługuje dla biur podróży LOT. 

Były prezes LOT-u, Sebastian Mikosz, planował uruchomienie lotów do Bangkoku w 2016 r. Plany te zostały jednak zarzucone, a w zamian LOT zapowiedział trasy do Los Angeles i Newark, które ruszą w kwietniu br.gość_2eaed - Profil
gość_2eaed
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie