×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


South African prezentuje nową kabinę airbusów A330


Linie South African Airways zaprezentowały nowe kabiny klasy biznes oraz ekonomicznej dla dalekodystansowej floty airbusów A330-300. Za nowy produkt odpowiedzialna jest słynna firma projektowa PriestmanGoode.


Nowe kabiny airbusów A330 przewoźnika nawiązują stylem do nowego wyglądu kabin floty krótkodystansowej South African Airways, zaprezentowanego w marcu 2014 r. Nowe kabiny klasy biznes zamontowane zostały w trzech spośród pięciu airbusów A330 znajdujących się we flocie południowoafrykańskiego przewoźnika. Za wystrój odpowiada słynna firma projektowa PriestmanGoode. 


Podobnie jak w kabinach floty krótkodystansowej, w kabinach airbusów A330-300 znajdziemy odniesienia do wzorów i barw inspirowanych kulturą Południowej Afryki. 


- Projekt wnętrza jest bardzo wyszukany i nawiązuje do eleganckich wnętrz saloników lotniskowych SAA, gdzie ciepłe, neutralne barwy zachęcają pasażerów, by poczuli się jak w domu - wyjaśniają linie w komunikacie prasowym.


W klasie biznes zainstalowano 46 foteli Thompson Vantage XL w układzie 1-2-1, gwarantującym dostęp do korytarza wszystkim pasażerom.


W klasie ekonomicznej znajdują się 203 fotele slim-line ze zwiększoną przestrzenią osobistą i przestrzenią na nogi. Każdy fotel wyposażony jest w ekran o przekątnej 10,1 cali, indywidualne gniazdko USB oraz dzielone gniazdka zasilania. 


Detale kabiny zaprojektowanej przez PriestmanGoode przewidują zdobienia ścianek działowych kabiny, dzięki którym akcentowane jest afrykańskie pochodzenie przewoźnika. 


Poza dominującymi w wystroju kabiny kolorami o barwie ziemistej, zauważyć można także jaskrawe barwy. Błękitne elementy pojawiają się pod zagłówkami foteli w klasie ekonomicznej.


Czerwone barwy pojawiają się w skrytkach obok foteli oraz w podnóżkach w klasie biznes. 


- Poza odświeżeniem produktu - co z pewnością spotka się z zadowoleniem pasażerów - nowy wystrój jest dla nas elementem implementacji strategii Long-Term Turnaround Strategy (LTTS), którą ogłosiliśmy trzy lata temu. Nowy samolot poprawi efektywność operacyjną - wyjaśnił Musa Zwane, pełniący obowiązki prezesa South African Airways. 


W tej chwili samoloty z nowym wystrojem wykonują operacje na trasach do Sao Paulo, Lagosu oraz Kapsztadu.
 

fot. PriestmanGoode
gość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie