×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kraków nie zwalnia. Wzrost o 21 proc.


W styczniu krakowskie lotnisko obsłużyło 366,9 tys. pasażerów. To najlepszy w historii portu styczniowy wynik. Kraków Airport odnotował tym samym wzrost o 21 proc. w porównaniu do stycznia 2016 r., czyli o ponad 63 tys. osób.


Liczba pasażerów według miesięcy
W pierwszym miesiącu 2017 r. odnotowano 3,2 tys. operacji lotniczych, tj. o 17 proc. więcej niż w styczniu 2016 r.

- Pierwszy miesiąc nowego 2017 r. Kraków Airport kończy znakomitym wynikiem. Cieszę się, że pasażerowie doceniają nasz wysiłek i zaangażowanie korzystając z oferowanej przez nas bogatej siatki połączeń w sezonie zima 2016/17 – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport. - W tym niezbyt słonecznym okresie roku pasażerowie chętnie korzystali z połączeń do cieplejszych regionów Europy, a najpopularniejsze okazały się kierunki włoskie, wśród nich dwie zimowe nowości easyJet: Neapol i Wenecja. Ich uruchomienie to łącznie ponad 4,5 tys. dodatkowych pasażerów obsłużonych w Kraków Airport.

W styczniu aplikacja mobilna Kraków Airport została nominowana do udziału w prestiżowym ogólnopolskim konkursie Mobile Trends Awards na najlepszą aplikację mobilną 2016 r. w kategorii "Podróże i turystyka".gość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie