Capi otworzy sklep na lotnisku w Helsinkach

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
02 lutego 2017 10:00
Od maja na lotnisku w Helsinkach ruszy sklep oferujący produkty elektroniczne operowany przez znaną w Skandynawii sieć handlową Capi The Travellers Electronics Company, która wygrała przetarg na obsługę stoiska.
Reklama

Nowy sklep będzie miał powierzchnię 71 m kw. i zlokalizowany będzie w strefie air-side terminala drugiego w strefie Schengen. Oferta sklepu będzie obejmować produkty najlepszych marek elektronicznych, a także marki własnej sieci, Mitone, wyselekcjonowane z myślą o podróżnych. Jak zapowiada Capi, produkty będą często zmieniane, by oferta była interesująca dla pasażerów, a dzięki dobrej współpracy operatora z dostawcami, nowe produkty będą pojawiały się w pierwszej kolejności na lotnisku w Helsinkach.

W wystroju pojawią się zdjęcia nawiązujące do skandynawskiego dziedzictwa, a w ofercie znajdą się skandynawskie marki, takie jak Hasselblad oraz B&O. Inną unikalną dla sieci Capi strategią handlową jest dbałość o to, by oferta była równie atrakcyjna dla mężczyzn i kobiet, a promując produkty firma kładzie mniejszy nacisk na ich specyfikację techniczną, za to większy na funkcję i jakość użytkowania.
- Jesteśmy zachwyceni, że port lotniczy w Helsinkach przyznał nam tę ekscytującą lokalizację. Port lotniczy w Helsinkach jest ważnym hubem w północnej Europie i ten sklep pozwoli nam wzmocnić naszą pozycję w Skandynawii - powiedział Peter Wiggers, dyrektor zarządzający Royal Capi-Lux.


fot. Junhana Konttinen-Vanstavalo, Visit Finland, Mirosław Pachowicz

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama