×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Capi otworzy sklep na lotnisku w Helsinkach


Od maja na lotnisku w Helsinkach ruszy sklep oferujący produkty elektroniczne operowany przez znaną w Skandynawii sieć handlową Capi The Travellers Electronics Company, która wygrała przetarg na obsługę stoiska.


Nowy sklep będzie miał powierzchnię 71 m kw. i zlokalizowany będzie w strefie air-side terminala drugiego w strefie Schengen. Oferta sklepu będzie obejmować produkty najlepszych marek elektronicznych, a także marki własnej sieci, Mitone, wyselekcjonowane z myślą o podróżnych. Jak zapowiada Capi, produkty będą często zmieniane, by oferta była interesująca dla pasażerów, a dzięki dobrej współpracy operatora z dostawcami, nowe produkty będą pojawiały się w pierwszej kolejności na lotnisku w Helsinkach. 

W wystroju pojawią się zdjęcia nawiązujące do skandynawskiego dziedzictwa, a w ofercie znajdą się skandynawskie marki, takie jak Hasselblad oraz B&O. Inną unikalną dla sieci Capi strategią handlową jest dbałość o to, by oferta była równie atrakcyjna dla mężczyzn i kobiet, a promując produkty firma kładzie mniejszy nacisk na ich specyfikację techniczną, za to większy na funkcję i jakość użytkowania.
 
- Jesteśmy zachwyceni, że port lotniczy w Helsinkach przyznał nam tę ekscytującą lokalizację. Port lotniczy w Helsinkach jest ważnym hubem w północnej Europie i ten sklep pozwoli nam wzmocnić naszą pozycję w Skandynawii - powiedział Peter Wiggers, dyrektor zarządzający Royal Capi-Lux.


fot. Junhana Konttinen-Vanstavalo, Visit Finland, Mirosław Pachowiczgość_7c147 - Profil
gość_7c147
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie