×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Aż 14 nowych tras z Krakowa!


Ateny, Barcelona, Berlin, Glasgow, Gӧteborg, Lizbona, Malmo, Marrakesz, Marsylia, Neapol, Norymberga, Praga, Sewilla i Tel Awiw - do tych miast irlandzka linia uruchomi zimą połączenia z Krakowa.Ryanair zapowiedział także utrzymanie na sezon zimowych trzech tras, których obsługa rozpocznie się latem: do Porto, Walencji i Wenecji Treviso. 

Przewoźnik planuje zwiększyć także liczbę lotów na trzech kierunkach: do Gdańska, na Maltę i do Sztokholmu. Ryanair prognozuje, że dzięki tak rozbudowanej siatce połączeń obsłuży w Krakowie 2,75 mln pasażerów rocznie. Będzie to stanowiło ponad połowę całego ruchu na krakowskim lotnisku.


Spośród nowych połączeń zapowiedzianych przez Ryanaira tylko dwa kierunki są obecnie obsługiwane przez inne linie - do Berlina lata airberlin, a do Neapolu easyJet. W sezonie letnim Vueling lata do Barcelony, Aegean Airlines do Aten, a El Al zaoferuje loty do Tel Awiwu. Pozostałe dziewięć tras to zupełne nowości. 


Rejsy do Marrakeszu będą jedynym rozkładowym połączeniem między Polską a Marokiem. gość_53377 - Profil
gość_53377
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie