×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair poleci z Barcelony do Krakowa


Irlandzki przewoźnik zapowiedział uruchomienie czterech nowych tras całorocznych z głównego lotniska w Barcelonie - do Krakowa, Luksemburga, Pragi i Wenecji - oraz dwóch sezonowych na zimę do Charleroi i Neapolu.Szczegóły połączenia z Krakowa zostaną zapewne przedstawione dziś (1.02) na konferencji prasowej przewoźnika w stolicy Małopolski. Według naszych informacji, ogłoszone zostaną także inne nowości. 

Obecnie przewoźnik oferuje połączenia z głównego barcelońskiego lotniska tylko do jednego portu w Polsce - Modlina. Do Krakowa, Poznania i Wrocławia lata natomiast z położonego na ok. 90 km na północ od stolicy Katalonii lotniska w Gironie. Z głównego portu El Prat do Gdańska, Katowic, Poznania i Warszawy lata Wizz Air, do Warszawa i Krakowa - Vueling, a tylko do Warszawy - LOT. 

Wczoraj Ryanair ogłosił rozkład lotów na zimę 2017/18 z Barcelony i Madrytu - siatki połączeń z tych dwóch hiszpańskich miast zostaną zwiększone odpowiednio o 10 i 12 proc. 

Z Barcelona od zimy, poza czterema nowymi trasami całorocznymi i dwoma sezonowymi, Ryanair zwiększy też częstotliwość rejsów do Bolonii, Budapesztu, Malagi, Sewilli oraz na Gran Canarię, Ibizę, Majorkę i Teneryfę. 

Z kolei pasażerowie z Madrytu od końca października będą mogli polecieć na trzech nowych trasach całorocznych (do Bari, Glasgow i Pragi) oraz ośmiu sezonowych (do Cagliari, Lamezii, Neapolu, Palermo, Werony, Luksemburga, Newcastle i Norymbergi). Zwiększona zostanie częstotliwość lotów do Eindhoven i na Fuerteventurę, Ibizę i Majorkę. 

W osobnym komunikacie przewoźnik poinformował także o zamiarze uruchomienia od sezonu zimowego siedmiu nowych tras całorocznych z Mediolanu-Malpensy: do Alicante, Eindhoven, Katowic, Lamezii, Liverpoolu, Palermo i Walencji. gość_a360b - Profil
gość_a360b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie