Małgorzata Opalińska nową szefową LOT Travel

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
30 stycznia 2017 10:00
W piątek (27.01) ze stanowiskiem pożegnał się Michał Leman, dotychczasowy prezes LOT Travel, biura podróży należącego do LOT-u. Jak wynika z naszych informacji, zastąpiła go Małgorzata Opalińska, dotąd odpowiedzialna za dział sprzedaży bezpośredniej w Locie.
Reklama
Leman pracował w Locie w latach 2009-2010, a potem znów od 2013 r. W tym czasie pełnił funkcje m.in. asystenta prezesa, dyrektora biura zarządu, dyrektora departamentu marketingu i produktu, a od lipca 2014 r. zajmował się LOT Travel. Od maja 2015 r. był prezesem biura podróży. W środowisku dziennikarzy i fanów lotnictwa jest znany jako aktywny i profesjonalny komentator branży na Twitterze.

Małgorzata Opalińska, która według naszych informacji przejmie stery w LOT Travel, pracuje w Locie od listopada 2014 r. Zajmowała się kierowaniem działem sprzedaży i usług bezpośrednich, m.in. nadzorując call centre oraz lotniskowe biura sprzedaży linii.

Jej wcześniejsza kariera zawodowa obejmuje m.in. polski oddział francuskiej firmy armatis-lc, Polską Agencję Prasową oraz Netię. We wszystkich tych firmach zajmowała się działem obsługi klientów i sprzedaży.

LOT Travel to biuro podróży należące w 100 proc. do LOT-u. Sprzedaje ono pakiety wakacyjne w oparciu o połączenia obsługiwane przez polską linię.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N