×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Małgorzata Opalińska nową szefową LOT Travel


W piątek (27.01) ze stanowiskiem pożegnał się Michał Leman, dotychczasowy prezes LOT Travel, biura podróży należącego do LOT-u. Jak wynika z naszych informacji, zastąpiła go Małgorzata Opalińska, dotąd odpowiedzialna za dział sprzedaży bezpośredniej w Locie.


Leman pracował w Locie w latach 2009-2010, a potem znów od 2013 r. W tym czasie pełnił funkcje m.in. asystenta prezesa, dyrektora biura zarządu, dyrektora departamentu marketingu i produktu, a od lipca 2014 r. zajmował się LOT Travel. Od maja 2015 r. był prezesem biura podróży. W środowisku dziennikarzy i fanów lotnictwa jest znany jako aktywny i profesjonalny komentator branży na Twitterze. 

Małgorzata Opalińska, która według naszych informacji przejmie stery w LOT Travel, pracuje w Locie od listopada 2014 r. Zajmowała się kierowaniem działem sprzedaży i usług bezpośrednich, m.in. nadzorując call centre oraz lotniskowe biura sprzedaży linii. 

Jej wcześniejsza kariera zawodowa obejmuje m.in. polski oddział francuskiej firmy armatis-lc, Polską Agencję Prasową oraz Netię. We wszystkich tych firmach zajmowała się działem obsługi klientów i sprzedaży. 

LOT Travel to biuro podróży należące w 100 proc. do LOT-u. Sprzedaje ono pakiety wakacyjne w oparciu o połączenia obsługiwane przez polską linię. gość_316d4 - Profil
gość_316d4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie