×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT pokazał wnętrze boeinga 767


Na stronie internetowej przewoźnika pojawiły się wizualizację wnętrza samolotu boeing 767. LOT będzie wynajmował ten samolot do obsługi połączeń do Newark do momentu dostawy nowych boeingów 787 Dreamliner.


Zgodnie z wizualizacjami oraz wcześniejszymi zapowiedziami przewoźnika w boeingu 767 będą tylko dwie klasy podróży - biznes i ekonomiczna. To oznacza, że przez pierwsze ok. trzy miesiące pasażerowie nie będą mieli na trasie z Warszawy do Newark możliwości podróży w klasie ekonomicznej premium.

Obecnie samoloty przechodzą proces retrofitu, czyli zupełnego odświeżenia wnętrza - informuje biuro prasowe LOT-u w mailu do redakcji Pasazer.com. 

W klasie biznes fotele zostaną zamontowane w układzie 1-2-1. Pojedyncze miejsca przy oknach są cenione przez pasażerów podróżujących samotnie. W Dreamlinerach wszystkie rzędy są w układzie 2-2-2. Łącznie w klasie biznes będzie 16 miejsc. 


Fotele w klasie biznes będą wyposażone w duże półki obok siedzenia, jednak w przeciwieństwie do foteli w Dreamlinerze, nie będą rozkładały się do całkowicie horyzontalnej pozycji. Z wizualizacji na stronie LOT-u wynika, że fotele będą rozkładane do płaskiego, ale nieco nachylonego łózka. 

Również w klasie ekonomicznej odnowione wnętrze boeinga 767 zapewni pasażerom wysoki komfort podróży. Wygodne fotele z wbudowanymi ekranami zagwarantują dostęp do bogatego systemu rozrywki pokładowej w trakcie rejsu. Miejsca w tej klasie ustawione zostały w konfiguracji 2-4-2 - wyjaśnia przewoźnik. 


Zgodnie z wizualizacją, siedzenia będą wykonane z pikowanej skóry. Każdy pasażer będzie miał do dyspozycji indywidualny system rozrywki pokładowej. W klasie ekonomicznej zamontowanych zostanie łącznie 248 foteli. 

Połączenie z Warszawy do Newark zostanie przywrócone od 28 kwietnia. Początkowo będą obsługiwane cztery razy w tygodniu. Od sierpnia na trasę zostanie wprowadzony samolot boeing 787-8 Dreamliner, a częstotliwość rejsów wzrośnie do pięciu tygodniowo. Dzięki wprowadzeniu do obsługi trasy nowszego modelu czas lotu skróci się z 9:45 godzin do 9:15. fot. PLL LOTgość_f093b - Profil
gość_f093b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie