Ryanair będzie rósł we Frankfurcie

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
27 stycznia 2017 08:30
1 komentarz
Pod koniec marca br. Ryanair ogłosi kolejne etapy rozwoju na głównym lotnisku we Frankfurcie. W sezonie letnim 2017 r. przewoźnik będzie oferował cztery trasy z tego lotniska.
Reklama

- Potrzebujemy od sześciu do ośmiu tygodni do zakończenia obecnych prac i wtedy ogłosimy nowe trasy z Frankfurtu - powiedział Kenny Jacobs, dyrektor marketingu Ryanaira.

Irlandzki low-cost jest zainteresowany uruchomieniem połączeń do popularnych śródziemnomorskich miejscowości oraz miast z dużym potencjałem biznesowym. W sezonie zimowym 2017/2018 r. linia planuje wzmocnić swoją bazę we Frankfurcie.

- Frankfurt to strategicznie ważne lotnisko - dodał Jacobs.

Ryanair zapowiedział uruchomienie bazy we Frankfurcie w zeszłym roku. Przewoźnik rozpocznie loty na największe niemiecki i czwarte co do wielkości w Europie lotnisko w marcu br. Początkowo Ryanair miał otrzymać zniżki od opłat lotniskowych z tytułu bycia nową linią we Frankfurcie, ale po protestach Lufthansy firma Fraport AG zmieniła obowiązujący cennik.

Ostatnie komentarze

lysypiotr76 2017-01-27 14:47   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Irlandzka linia może jednak funkcjonować bez wszelkich zniżek i dopłat . Frankfurt jest tego najlepszym przykładem. Wiadomo ze gotówki w FR nie brakuje więc mogą bilety na połączeniach z FRA sprzedawać za śmiesznie niskie ceny.Odbiją sobie gdzieś indziej.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N