×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair będzie rósł we Frankfurcie


Pod koniec marca br. Ryanair ogłosi kolejne etapy rozwoju na głównym lotnisku we Frankfurcie. W sezonie letnim 2017 r. przewoźnik będzie oferował cztery trasy z tego lotniska.


- Potrzebujemy od sześciu do ośmiu tygodni do zakończenia obecnych prac i wtedy ogłosimy nowe trasy z Frankfurtu - powiedział Kenny Jacobs, dyrektor marketingu Ryanaira. 

Irlandzki low-cost jest zainteresowany uruchomieniem połączeń do popularnych śródziemnomorskich miejscowości oraz miast z dużym potencjałem biznesowym. W sezonie zimowym 2017/2018 r. linia planuje wzmocnić swoją bazę we Frankfurcie. 

- Frankfurt to strategicznie ważne lotnisko - dodał Jacobs. 

Ryanair zapowiedział uruchomienie bazy we Frankfurcie w zeszłym roku. Przewoźnik rozpocznie loty na największe niemiecki i czwarte co do wielkości w Europie lotnisko w marcu br. Początkowo Ryanair miał otrzymać zniżki od opłat lotniskowych z tytułu bycia nową linią we Frankfurcie, ale po protestach Lufthansy firma Fraport AG zmieniła obowiązujący cennik. 
gość_70cbf - Profil
gość_70cbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie